UniCredit Bank naděluje. K Vánocům má pro své klienty dárek 1% zpět z každého nákupu platební kartou

UniCredit Bank naděluje. K Vánocům má pro své klienty dárek 1% zpět z každého nákupu platební kartou

Vánoce jsou časem, kdy druhým děláme radost. Proto se i UniCredit Bank rozhodla potěšit své klienty a nadělit jim vánoční dárek. Po celý prosinec mohou v rámci slevového programu U-šetřete využít možnost získat 1 % zpět z každého nákupu platební kartou.

Vrácení části peněz z nákupu zákazníkovi je spojené se slevovým program U-šetřete od UniCredit Bank. Princip je jednoduchý. Stačí se pouze registrovat do programu, aktivovat slevu 1 % zpět z každého nákupu a pak už jen celý prosinec platit platební kartou UniCredit Bank. Z každého nákupu se uspořené peníze automaticky připíšou na klientův účet nebo kartu. Čím více klient nakupuje, tím více odměn získá a více U-šetří.

Výhod slevového programu U-šetřete mohou využívat všichni klienti UniCredit Bank s vydanou platební kartou. Registrací do programu získají přístup k mnoha slevovým nabídkám u oblíbených obchodníků. Slevy jsou vybírány na základě předchozích nákupů a jsou tak šité na míru každému klientovi.

A jaké slevy program nabízí? Od oblečení přes elektroniku, až po večeři v oblíbené restauraci. To vše lze pořídit mnohem levněji. S využitím mobilní aplikace lze slevy aktivovat přímo při nákupu a sledovat ty, které probíhají v nejbližším okolí. Program je přímo napojený na platební kartu klientů a slevy se připisují automaticky. Již není potřeba jakýchkoliv voucherů či slevových kuponů.

Zdroj informací

UniCredit Bank a NejBusiness.cz

Datum

13.12.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9325 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál