Generál Bečvář poděkoval za svědomitou práci ženám - vojákyním

Generál Bečvář poděkoval za svědomitou práci ženám - vojákyním

Náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář se v úterý 12. prosince v hotelu DAP sešel se ženami v uniformě, aby jim poděkoval za jejich práci, kterou vykonávají ve prospěch dobrého jména české armády.

Spolu s ním se adventního setkání zúčastnili za velení armády jeho první zástupce generálporučík Jiří Baloun, velitel pozemních sil generálmajor Štefan Kaleta, poradkyně náčelníka GŠ AČR brigádní generálka Lenka Šmerdová a další hosté.

V úvodu setkání generál Bečvář podotkl, že se jedná o první adventní setkání se ženami - vojákyněmi, ze kterého by mohla vzniknout tradice. Následně upozornil, že s touto myšlenkou přišla první generálka AČR Lenka Šmerdová.

Pečlivé a svědomité

„V naší armádě slouží téměř třináct procent žen a nezastávají pouze tradiční ženské obory, čehož jste příkladem vy na svých pozicích, které jsou rozličné a které výtečně zvládáte. Není tajemstvím, že ženy jsou pečlivější, svědomitější a dost úkolů zvládají lépe než muži. Nečiní jim problém skloubit pracovní povinnosti s péčí o rodinu, děti a domácnost. Vážím si práce, kterou vykonáváte,“ uvedl náčelník Generálního štábu AČR armádní generál Josef Bečvář na adresu 28 žen z 28 útvarů a zařízení české armády, jejichž práci ocenil udělením odměn.

Brigádní generálka Lenka Šmerdová, podobně jako armádní generál Josef Bečvář, popřála všem vojákyním příjemný a klidný adventní čas, šťastné blížící se Vánoce i mnoho úspěchů v příštím roce.

Zdroj informací

Armáda České republiky a NejBusiness.cz

Datum

13.12.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9035 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál