dm podpořila osvětovou akci na podporu autismu

dm podpořila osvětovou akci na podporu autismu

Členové občanského sdružení Adventor přihlásili do narozeninové iniciativy společnosti dm svůj projekt Putování 2017, který se dostal mezi padesátku vítězných. Společnost dm ho následně podpořila finanční podporou ve výši 40.000 Kč výrobky ze sortimentu dm.

 

Osvětová akce Putování 2017 se letos konala již po šesté a zahrnuje putování dospělých osob s autismem napříč Českou republikou. Ti navštívili mnohá města, kde se u příležitosti putování konaly besedy o životě lidí s autismem.

Problematiku autismu přibližuje Lucie Vilímková, jedna z organizátorek akce: „Děkujeme společnosti dm za podporu našeho osvětového projektu Putování, který veřejnosti umožňuje přímou osobní zkušenost s dospělými lidmi na spektru autismu nahlédnout do života těchto osob a poznat jejich způsoby komunikace a myšlení. Bez partnerů, jako je dm, by se projekt tohoto rozsahu nemohl uskutečnit. Z části finanční podpory bylo možné uhradit některé náklady spojené s ubytováním, dopravou, stravováním putujících a doprovodu, zbývající částka byla využita k přípravě a tisku informačních a osvětových materiálů. Děkujeme také za darované produkty ze sortimentu dm.“ Darovací šek předávala za společnost dm vedoucí pražské prodejny Blanka Kůlová.

Více informací o iniciativě a všech vítězných projektech naleznete na www.dm-spolecne.cz.

Zdroj informací

dm drogerie a NejBusiness.cz

Datum

13.12.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.1001 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál