Peugeot rozšířil kolekci Art Toys o LEO’Z

Peugeot rozšířil kolekci Art Toys o LEO’Z

Figurka zobrazující lva nazvaná LEO’Z byla vytvořena v barvách nového vozu Peugeot 3008DKR Maxi, který se v lednu postaví na start Rallye Dakar. Elegantní a pečlivě propracovaný LEO'Z obohacuje nabídku lifestylových produktů Peugeot. Fanoušci značky mohou načerpat inspiraci pro vánoční dárky mezi jízdními koly, nářadím, potřebami ke stolování, zavazadly, šperky a miniaturami Peugeot. Tato nabídka produktů je nyní k dispozici v internetovém obchodě Peugeot a v butiku Peugeot Avenue Paris.

LEO'Z je ozdoben motivy závodních vozů. Jeho tvůrci vycházeli ze vzhledu nového vozu Peugeot 3008DKR Maxi, což je nejnovější verze vozu 3008 DKR, který zvítězil v letošní Rallye Dakar. Autorem postavy LEO'Z je designér Sébastien Criquet, který navrhl rovněž exteriér nového SUV Peugeot 3008 a koncepčního vozu Fractal. Tato sběratelská figurka je nabízena za cenu15,90 € v limitované edici 2 000 kusů.

Nový LEO'Z obohacuje nabídku lifestylových produktů značky Peugeot v období, kdy roste poptávka po výrobcích vhodných jako vánoční dárky. Mezi oblíbené produkty patří např. kolo Junior, šlapací autíčko nebo dřevěná miniatura auta. Na fanoušky značky čeká oblečení řady Legend s přepracovaným logem. Vedle legendárních mlýnků na kávu, sůl a pepř jsou v nabídce zavazadla inspirovaná vozy značky a nové miniatury. Milovníky originálních dárků potěší hodinky, šperky, nářadí a elektrické koloběžky e-Kick.

Elegantní styl a špičková kvalita

Designéři studia Peugeot Design Lab dodávají lifestylovým produktům značky elegantní styl a špičkovou kvalitu. Jejich výrobky připomínají více než 200 let historie společnosti Peugeot. Jsou potvrzením toho, že se společnost Peugeot postupně stále více vydává i do oblastí přesahující automobilový svět.

Všechny výrobky naleznete v lifestylovém butiku Peugeot na https://boutique.peugeot.com

Informace o studiu Peugeot Design Lab najdete na www.peugeotdesignlab.com.

Zákulisí projektů studia Peugeot Design Lab sledujte na Instagramu: @peugeotdesignlab

Peugeot Design Lab najdete i na Facebooku:  www.facebook.com/peugeotdesignlab

Zdroj informací

Peugeot a NejBusiness.cz

Datum

6.12.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

Reklama

Page generated in 1.5767 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál