Společnost Zyxel představuje nový distribuční kanál pro řešení Nebula

Společnost Zyxel představuje nový distribuční kanál pro řešení Nebula

Zyxel získal nového partnera pro distribuci cloudové správy sítě Nebula. Entec Solutions s.r.o. se stal distributorem s přidanou hodnotou tohoto řešení.

„Distribuce s přidanou hodnotou našeho moderního klíčového řešení Nebula je pro nás inovativní cestou obsluhy současného prodejního kanálu. Společnost Entec je specialistou na dodávku enterprise produktů a naše řešení cloudové správy síťových prvků vhodně zapadá do její stávající technologické nabídky a logicky využívá interních synergií,“ dodává Radek Hofman, Channel Manager pro Česko a Slovenko ve společnosti Zyxel.

Zyxel Nebula

Zyxel Nebula je 100% cloudové síťové řešení, které centrálně řídí na dálku všechna kabelová, bezdrátová a bezpečnostní zařízení Nebula. Vedle kreditového licenčního modelu, který předplatitelům usnadňuje plánování licenčních poplatků, společnost Zyxel nabízí i mimořádně flexibilní omezenou celoživotní licenci. Poskytovatelé řízených služeb a organizace využívající tuto licenci tak mají k dispozici dlouhodobou a bezproblémovou službu, která nevyžaduje každoroční obnovu. Služba je uživatelům bez jakýchkoliv dalších nákladů k dispozici i po výměně licencovaných zařízení Nebula, což snižuje celkové náklady na jejich vlastnictví.

"S novou distribucí Zyxel Nebula pro cloudovou správu sítí rozšiřuje Entec Solutions s.r.o. své dosavadní portfolio o další aktraktivní řešení. Vnímame Nebulu jako velmi zajímavou obchodní příležitost, kterou, jak doufáme, ocení stávající zákazíci a zároveň se nám otevírá možnost nabídnout trhu nové atraktivní řešení," říká David Takač, obchodní ředitel Entec Solutions s. r. o. 

Zdroj informací

Zyxel a NejBusiness.cz

Datum

23.11.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.219 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál