Lékárny Dr.Max už třetím rokem nejdůvěryhodnější v ČR

Lékárny Dr.Max už třetím rokem nejdůvěryhodnější v ČR

Dr.Max je pro Čechy nejdůvěryhodnější značkou mezi lékárnami a druhou nejdůvěryhodnější vůbec. Ukázal to průzkum výzkumné agentury STEM/MARK provedený ve spolupráci se společností ATOZ.

Vítězové projektu Důvěryhodné značky se letos vyhlašovali už potřetí a už potřetí v kategorii lékáren zvítězila síť Dr.Max. Ta tento hattrick už podruhé rozšířila o druhou pozici v kategorii "Best in Show", kde je porovnáván absolutní počet respondentských hlasů bez ohledu na obor. Ze čtyř tisíc možných jich Dr.Max získal 2473. "Na stupních absolutních vítězů se Dr.Max umístil mezi velmi tradičními značkami Jar a Vitana", komentuje výsledky generální ředitel lékárenské sítě Daniel Horák, "považujeme to za velký úspěch, protože jde o značky velmi tradiční, zatímco Dr.Max existuje na trhu jen něco přes deset let. Přesto si i za tak historicky krátkou dobu získal důvěru obyvatel ČR." Podle D. Horáka za to lékárenská síť vděčí soustavné péči o odborný růst zaměstnanců, férovým cenám, propracovanému klientskému programu, kvalitě výrobků vlastní značky a odvaze k inovacím.

V poslední době se rozvíjí nejen síť tradičních "kamenných" lékáren, ale i e-Shop, jehož obrat vykázal meziroční růst ve výši 300 procent - představuje tak nejrychleji rostoucí platformu svého druhu u nás. Jako výdejní místo slouží téměř všechny lékárny sítě - přibližně 400 ze 420. Pokud jde o výrobky vlastní značky Dr.Max (včetně pečující kosmetiky Nuance, sluneční ochrany Equilibria a dětské výživy AMilk), jde o vysoce jakostní produkty, kterých je dnes na trhu asi 500 druhů. Nabídku dermokosmetických přípravků doplňuje systém dermocenter, kde je poskytováno odborné poradenství týkající se péče o pokožku včetně diagnostiky kůže. Takových dermocenter dnes funguje napříč republikou několik desítek, do konce roku 2018 by jich měla být stovka.

Poslední průzkum STEM/MARK potvrdil výsledky několika předchozích, které se týkaly kvality poskytovaného servisu, a jejichž výsledky byly zveřejněny mezi koncem roku 2016 a začátkem letoška. Ze všech vyšla lékárenská síť Dr.Max jako jednoznačný vítěz. Její velmi dobrou úroveň potvrzují i kontroly oborové autority - Státního ústavu pro kontrolu léčiv. Podrobné výsledky posledního průzkumu naleznete ZDE.

Zdroj informací

Dr.Max a NejBusiness.cz

Datum

22.11.2017

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.4617 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál