Radim Kotlaba posiluje korporátní a M&A tým mezinárodní advokátní kanceláře Noerr

Radim Kotlaba posiluje korporátní a M&A tým mezinárodní advokátní kanceláře Noerr

Do pražské pobočky mezinárodní advokátní kanceláře Noerr nově nastupuje zkušený advokát na poli energetiky a fúzí a akvizic Radim Kotlaba. Ten posílí lokální i mezinárodní korporátní a M&A tým na pozici Senior Associate. Své zkušenosti úplatní jak při poradenství anglicky a německy mluvící klientele, tak lokálním společnostem.

„Poradenství v oblasti korporátního práva, resp. fúzí & akvizic představuje jeden z hlavních pilířů nejen naší pražské, ale i mezinárodní praxe Noerr. S Radimem Kotlabou posilujeme náš tým o kolegu, který svými zkušenostmi podpoří růst naší kanceláře na lokální i regionální úrovni.“ říká Barbara Kusak, advokátka a spoluřídící partnerka.

"Radima Kotlabu vnímáme díky jeho dlouholetým zkušenostem v oblasti energetiky a veřejných zakázek jako posilu pro náš M&A tým. Věříme, že se mu u nás bude líbit a přejeme mu hodně sil," říká Bořivoj Líbal, spoluřídící partner pražské kanceláře.

Radim Kotlaba má přes 15 let praxe, dlouhodobě se věnuje zejména transakčnímu poradenství, poradenství v oblasti energetiky a veřejných zakázek, a to jak lokálním, tak zahraničním klientům. V minulosti působil například v mezinárodní advokátní kanceláři CMS Cameron McKenna. Od roku 2017 pak v KPMG Legal na pozici Counsel.

Radim Kotlaba vystudoval práva na Karlově univerzitě a finance na Vysoké škole ekonomické. Jednoroční post-graduální studium absolvoval na univerzitě v Pasově.
Hovoří plynně anglicky a německy.

Noerr

Mezinárodní advokátní kancelář Noerr je jednou z nejdéle působících mezinárodních advokátních kanceláří s pobočkami v 11 zemích světa, včetně České republiky. Prostřednictvím partnerských kanceláří tak nabízí své služby celosvětově a mezi její klienty patří přední mezinárodní společnosti. Noerr má silné postavení nejenom v Německu, ale také v regionu Střední a Východní Evropy, kde ho zastupuje více než 100 právních a daňových poradců. Pravidelně se umísťuje v prestižních mezinárodních žebříčcích právních firem The Legal 500 a Chambers and Partners.

Pražská pobočka byla založena v roce 1990 a již 30 let radí zahraničním i lokálním klientům v souvislosti s jejich činností v České republice. Zaměřuje se především na poradenství v oblasti fúzí a akvizic, korporátního práva, nemovitostí, bankovnictví a financí, restrukturalizace a insolvence a poradenství rodinným firmám.

Zdroj informací

Noerr a NejBusiness.cz

Datum

11. prosince 2020

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.1841 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál