Park P3 Mladá Boleslav hlásí plno. Preymesser si nově pronajal 11 900 m²

Park P3 Mladá Boleslav hlásí plno. Preymesser si nově pronajal 11 900 m²

Developer, majitel a správce průmyslových nemovitostí P3 úspěšně uzavřel další nájemní smlouvu. Logistická společnost M.Preymesser logistika, spol. s r.o. si v parku P3 Mladá Boleslav v tamější průmyslové zóně pronajme prostory o ploše cca 11 900 m². Kapacita nedávno rozšířeného parku je tak ihned po kolaudaci znovu naplněna.

Park P3 Mladá Boleslav s podpisem nového kontraktu hlásí plnou obsazenost. Preymesser obsadil celkem tři jednotky, přičemž dvě z nich jsou celé samostatné budovy a vytvářejí tak perfektně uzavřený a bezpečný „miniareál v areálu“. Vzhledem k jeho blízkosti k automobilce Škoda Auto zde využívají logistické a skladovací prostory zejména dodavatelé nebo firmy navázané na automobilový průmysl, což není výjimka ani v případě Preymesseru, který je tradičním mezinárodním poskytovatelem logistiky především v automobilovém sektoru. V parku jí budou dělat společnost další hráči v automotive segmentu, jako jsou HP-Pelzer a Yapp Czech Automotive.

„Pro další rozšíření námi poskytovaných logistických služeb jsme na Mladoboleslavsku hledali adekvátní skladové kapacity, které by odpovídaly vysokému standardu Automotive. Ukázalo se, že to není úplně snadný úkol. Nabídka na trhu je v současnosti značně vyčerpaná, případně nejsou nabízené prostory vybaveny tak, jak by moderní logistické haly pro segment Automotive měly vypadat,“ říká Jan Nečas, jednatel M. Preymesser logistika, spol. s r.o. a navazuje: „Nabídka P3 v Plazích pro nás byla nejlepším řešením. Skladové haly nabízí komfortní plochy vysokého standardu, které reflektují jak naše potřeby, tak potřeby našeho cílového zákazníka – kvalitní sociální a administrativní zázemí pro zaměstnance a v neposlední řadě má areál dobrou dopravní obslužnost s napojením na páteřní dopravní síť v dané oblasti. Zároveň bychom také rádi vyzdvihli přístup developera, a to nejenom pro jeho ochotu a flexibilitu, ale také nám vyšel maximálně vstříc v našich požadavcích na dovybavení areálu na míru dle našich potřeb.“

“Automobilový průmysl vyžaduje špičkové logistické zázemí, a proto jsme rádi, že si Preymesser jako partnera pro strategický rozvoj aktivit na Mladoboleslavsku vybral právě P3. Děkujeme poradenské společnosti 108 agency za spolupráci při utváření tohoto nového partnerství,” říká Pavel Rufert, Leasing Manager ve společnosti P3, a dodává: „Prostory v P3 Mladá Boleslav upravujeme klientovi na míru jeho konkrétním potřebám. Již při výstavbě haly jsme anticipovali potřeby automobilové logistiky, a proto budovy umožňují několika kamionům naráz zastřešenou vykládku nebo nakládku jak z boku, tak zezadu přes hydraulické nakládací můstky. Všechny haly jsou napojeny na metropolitní optickou síť zajišťující rychlou a stabilní konektivitu, tolik důležitou nejen pro automotive. Dále stavíme celkem zhruba 460 m² kanceláří a zázemí dle zadání našeho nového nájemce. Těší nás i to, že díky LED osvětlení, které jsme do hal nainstalovali, můžeme navíc našemu nájemci pomoci ušetřit náklady za energie.“

P3 Mladá Boleslav se nachází v průmyslové zóně v Mladé Boleslavi – Plazech, v blízkosti rychlostní silnice D10 spojující Prahu s Libercem. Výstavba parku byla zahájena v roce 2009 a poslední dvě budovy byly dokončeny v letošním roce. Celková rozloha parku je necelých 40 000 m².

P3

P3 je dlouhodobý vlastník a developer evropských průmyslových nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 4,3 milionu m² a rozsáhlou půdní bankou určenou pro další výstavbu. P3 už více než dvacet let investuje a působí ve 12 evropských zemích. Společnost má sídlo v Praze a zaměstnává přes 160 lidí napříč 10 pobočkami v klíčových evropských městech, kde nabízí služby pro správu půdy, výstavbu i následnou péči o klienty. Vlastníkem P3 je fond GIC.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 80 průmyslových nemovitostí v 16 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou více než 1,3 milionu m². Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace. V rámci těchto parků disponuje P3 pozemky pro výstavbu více než 47 000 m² pronajímatelných ploch.

Zdroj informací

P3 Logistic Parks s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

8. prosince 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7934 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál