ESET získal hodnocení „Top Player“ v nezávislém testu Radicati Market Quadrant

ESET získal hodnocení „Top Player“ v nezávislém testu Radicati Market Quadrant

Společnost ESET byla ve zprávě společnosti Radicati 2020 Endpoint Security Market Quadrant označena jako „Top Player“ třetí rok za sebou. Zpráva posuzovala 17 předních světových dodavatelů bezpečnostních řešení z hlediska funkcionality produktů a celkové vize.

Radicati Market Quadrant je metrika používaná na znázornění technologického trhu. Umisťuje dodavatele do jednoho ze čtyř kvadrantů podle dvou kritérií: funkčnost a strategická vize. Rovněž hodnotí klíčové vlastnosti jako detekce škodlivého kódu, internetová a e-mailová ochrana, šifrování, ochrana mobilních zařízení, prevence před ztrátou dat, detekce a reakce na hrozby (EDR) či řízení detekce a reakce na hrozby (MDR). Kvadrant Top Player (Přední hráč) označuje produkty, které nabízejí dostatečně robustní funkce a zároveň mají solidní vizi.

Aktuální report se věnoval ochraně firemních koncových zařízení. Zpráva mimo jiné uvádí, že dnes firmy vnímají ochranu koncových stanic jako nedílnou součást bezpečnostní strategie celé organizace. Trh s produkty pro zabezpečení koncových stanic zažívá exponenciální růst. Podle odhadu vzroste tento segment z očekávaných 8,2 miliardy dolarů v roce 2020 na více než 15,6 miliardy v roce 2024.

Pozice společnosti ESET jako "předního hráče" už třetí rok po sobě podtrhuje inovativní přístup společnosti, protože jak uvádí zpráva Radicati, jakmile společnost dospěje do tohoto stádia, musí neustále inovovat. Zpráva vyzdvihla řešení ESET Endpoint Security pro vysoký výkon a vysokou míru detekce s nízkým využitím systémových prostředků či pro snadné nasazení a používání. Oceňuje také vhodnost pro firmy s heterogenním prostředím.

„Jsme velmi hrdí, že jsme se ve zprávě Radicati 2020 Endpoint Security Market Quadrant opět zařadili mezi nejlepší. Stát se předním hráčem třetí rok po sobě demonstruje schopnost společnosti ESET zůstat inovativní a poskytovat zákazníkům nejlepší technologická řešení. Trh s ochranou firemních koncových bodů neustále roste a my jsme odhodláni vyvíjet spolehlivou a snadno aplikovatelnou ochranu pro všechny typy organizací,“ uvedl Juraj Malcho, technický ředitel společnosti ESET.

ESET

Společnost ESET již od roku 1987 vyvíjí bezpečnostní software pro domácí i firemní uživatele. Ten drží rekordní počet ocenění a díky jejím technologiím může více než miliarda uživatelů bezpečně objevovat možnosti internetu. Široké portfolio produktů ESET pokrývá všechny populární platformy, včetně mobilních, a poskytuje neustálou proaktivní ochranu při minimálních systémových nárocích.

ESET dlouhodobě investuje do vývoje. Jen v České republice nalezneme tři vývojová centra, a to v Praze, Jablonci nad Nisou a Brně. Společnost ESET má lokální zastoupení v Praze, celosvětovou centrálu v Bratislavě a disponuje rozsáhlou sítí partnerů ve více než 200 zemích světa.

Zdroj informací

ESET, spol. s r.o. a NejBusiness.cz

Datum

8. prosince 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7894 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál