Nové partnerství ESSOX a Cebia pomůže rozvoji aplikaci Carolina

Nové partnerství ESSOX a Cebia pomůže rozvoji aplikaci Carolina

Od 1. ledna 2021 se začne ESSOX podílet na dalším rozvoji aplikace Carolina, kterou vyvinula společnost Cebia. Carolina je mobilní aplikace, která dává uživatelům kompletní přehled o vozovém parku. Upozorní je na důležité termíny, jako je technická kontrola, úhrada povinného a havarijního pojištění, výměny zelené karty, roční garanční prohlídky, přezutí pneumatik a mnoho dalšího.

Projekt je další digitální inovací, kterou ESSOX v letošním roce realizoval. Po spuštění virtuální hlasové asistentky Emma a spolupráci s německým startupem Re:ceeve je Carolina další službou, která významně zjednoduší klientům ESSOX život.

„Okolnosti letošního roku významně urychlují trend digitalizace. A to nejen na straně společností, jako je ESSOX, ale také jejich klientů. Vnímáme změnu chování spotřebitelů a jsme jim oporou, a to nejen v oblasti odpovědného poskytování úvěrů. Další služby, jako je Carolina, se stanou chytrým pomocníkem a navíc budou klienty bavit,“ uvedla Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

ESSOX se bude od počátku roku 2021 podílet na dalším technologickém rozvoji aplikace. Přibývat by mohly i další funkcionality, které dále usnadní život motoristům. Aplikace Carolina je v provozu od roku 2018 je dostupná pro mobilní telefony se systémem iOS i Android. Aktuálně ji používá 70 tisíc uživatelů.

Základní služby v Carolině jsou pro všechny uživatele zdarma. Prémiová placená verze nabízí navíc například prověřování původu vozu v zahraničí, ověření pravosti VIN kódu, ochranu vozu formou označení skel, podporu v případě odcizení vozu a další.

ESSOX

ESSOX patří mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v České republice. Je významnou součástí skupiny Komerční banky a patří také do mezinárodní finanční skupiny Société Générale. Je specialistou na podporu prodeje nových i ojetých vozů pod značkou ESSOX i poskytovatelem značkového financování pro automobily značek Peugeot, Citroën a DS. Nabízí produkty v oblasti úvěru a finančního leasingu soukromým osobám, podnikatelům a firmám.

Zdroj informací

ESSOX a NejBusiness.cz

Datum

29. listopadu 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6094 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál