UNYP v Praze otevře tři nové americké bakalářské programy

UNYP v Praze otevře tři nové americké bakalářské programy

University of New York in Prague (UNYP) ve spolupráci se State University of New York, Empire State College oznamuje otevření tří nových studijních programů – Vývoj dítěte, Politologie a Umění digitálních médií.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT) UNYPu odsouhlasilo spuštění tří nových amerických bakalářských programů, které vznikly ve spolupráci se State University of New York, Empire State College. Zelená přišla právě včas. Na UNYPu je už přijímací řízení pro následující semestry v plném proudu. Od podzimního semestru 2021 budou mít studenti UNYPu možnost studovat v rámci nových studijních programů obory Vývoj dítěte, Politologie a Umění digitálních médií. Ačkoli jsou tyto programy naprostou novinkou, UNYP nabízí americké bakalářské programy ve spolupráci se SUNY, ESC už přes 20 let – mezi existující programy už patří například Komunikace a média, Mezinárodní vztahy, Informační technologie, Anglický jazyk a literatura, Business Administration a Psychologie.

“Máme radost, že se vše podařilo a brzy otevřeme nové programy,” potvrzuje Sotiris Foutsis, generální manažer University of New York in Prague. “Naše nové americké bakalářské programy jsou vítaným a důležitým přídavkem k ostatním už zavedeným programům na katedrách Psychologie, Mezinárodních vztahů a Komunikace a médií. Tohle je skvělá příležitost pro každého, kdo plánuje v těchto oborech vybudovat úspěšnou kariéru, která je relevantní k aktuálnímu vývoji pracovního trhu. Svět potřebuje více inovace, kreativity a pokroku – tedy kvality, které se UNYP společně se State University of New York, Empire State College dlouhodobě snaží přinášet a svým studentům poskytovat to nejkvalitnější možné vzdělání. Cíl UNYPu je vychovávat budoucí lídry.”

Dr. Sheila Aird, ředitelka pro evropské akademické programy na SUNY, ESC, dodává: “Otevření těchto programů je excelentním krokem a hodnotným doplněním současné nabídky studijních programů. Tento krok demonstruje závazek vytvářet v Praze nové vzdělávací příležitosti. Závazek, který obě vysoké školy dlouhodobě sdílí. Programy byly navrženy na základě poptávky studentů a aktuálních potřeb lokálního trhu práce. Naše instituce hrdě poskytují místo, kde mohou studenti pracovat, analyzovat a angažovat se v řešení nejdůležitějších problémů dneška, kterým jakožto členové globální komunity čelíme.”
University of New York in Prague ve spolupráci se State University of New York, Empire State College poskytuje americké bakalářské programy v České republice už od roku 1999. Na UNYPu studuje přes 800 studentů ze 75 zemí světa a nabízí jak české tříleté bakalářské programy, tak i čtyřleté americké programy, přičemž obě formy jsou vyučovány výhradně v anglickém jazyce. UNYP má v nabídce také magisterské programy a nabízí i jedny z nejlepších MBA programů v Praze.

Zdroj informací

University of New York in Prague, s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

27. listopadu 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.9127 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál