Křesťanská univerzita Chung Yuan začíná využívat hybridní učebnu od společnosti ViewSonic

Křesťanská univerzita Chung Yuan začíná využívat hybridní učebnu od společnosti ViewSonic

Společnost ViewSonic Corp., přední světový dodavatel řešení pro digitální vzdělávání, a křesťanská univerzita Chung Yuan představily zcela novou formu učebny ViewSonic Hybrid Teaching Classroom. Učitelé ji mohou použít k živému přenosu a synchronní i asynchronní výuce a pomáhá zprostředkovat požadované výukové činnosti v digitálním prostředí. Realizace různých typů digitálních výukových aktivit, jako je výuka ve třídě či vzdálená a hybridní interaktivní výuka, pomůže splnit vzdělávací potřeby v postpandemické éře.

Probíhající pandemie Covid-19 zasáhla státy různou měrou a narušila vzdělávání po celém světě. Mnoho učitelů čelí situacím, kdy je ve třídě pouze část jejich studentů, zatímco ostatní se připojují na dálku z jiných míst. Na základě velkého množství rozhovorů s pedagogickými pracovníky společnost ViewSonic identifikovala klíčové problematické bodya jako odpověď nabídlanovou platformu pro digitální vzdělávání myViewBoard, která představuje řešení pro novévýukové podmínky.

„Výuka se přesouvá do digitální sféry – hybridní modely kombinující výuku ve třídě a online výuku na dálku jsou nyní běžné. Tyto modely budou hrát klíčovou roli při pomoci studentům, aby se mohli i nadále zlepšovat, a pomohou zajistit kvalitu vzdělávání poskytovaného školami,“ řekl James Chu, předseda představenstva a generální ředitel společnosti ViewSonic.

K.C. Chang, rektor křesťanské univerzity Chung Yuan, uvedl: „Zřízení učebny ViewSonic Hybrid Teaching Classroom kombinuje odborné znalosti společnosti ViewSonic v oblasti vzdělávacích technologií a bohaté zkušenosti křesťanské univerzity Chung Yuan v online výuce. Společně dokážeme dodat softwarová i hardwarová řešení potřebná k poskytování výuky ve třídě zároveň s online a dálkovou výukou, takže vazby mezi učiteli a studenty zůstanou neporušené.“

Křesťanská univerzita Chung Yuan využívá digitální integraci a online výuku již mnoho let. Je špičkou v online výuce na Tchaj-wanu. Díky více než 3 000 kurzům nahraným na univerzitní online výukové platformě se univerzitě daří nadále poskytovat vzdělávací služby na dálku i přes problémy umocněné stávající pandemií..

Učebna ViewSonic Hybrid Teaching zamíří přednostně za studentyz celého světa, kteří se učí mandarínskou čínštinu. V souladu s duchem projektu umožní tchajwanským studentům specializujícím se na výuku čínštiny jako druhého jazyka a učitelům mandarínštiny z dalších států vzájemně se učit a komunikovat prostřednictvím hybridní technologie ViewSonic. Nastaví tak pro zbytek světa model výuky v reálném čase s vysokou úrovní interakce, neomezenou rozšiřitelností a obrovskou efektivitou.

„V nadcházejícím semestru se budou kurzy mandarínské čínštiny na naší škole vyučovat v hybridním formátu. Cílem je vytvořit otevřený online model univerzitní výuky, který umožní interakci ve třídě, online účast a revizi po výuce,“ řekl Chang. Křesťanská univerzita Chung Yuan byla v roce 2002 první školou na Tchaj-wanu, která otevřela katedru výuky čínštiny jako druhého jazyka a reagovala tak na celosvětovou popularitu mandarínštiny. Od té doby tento obor absolvovalo téměř 1 000 studentů, včetně mnoha cizinců Katedra se tak stala důležitým vzdělávacím centrem pro učitele mandarínštiny z celého světa.

ViewSonic

Společnost ViewSonic byla založena v Kalifornii a je předním světovým poskytovatelem vizuálních řešení s pobočkami a zastoupením ve více než 100 městech po celém světě. Jako inovativní a vizionářská společnost se ViewSonic snaží přinášet komplexní hardwarová a softwarová řešení, mezi něž patří monitory, projektory, digital signage, interaktivní displeje ViewBoard a softwarový ekosystém myViewBoard. Díky více než třiceti letům odborných zkušeností s vizuálními displeji má ViewSonic vynikající pozici, aby mohl přinášet inovativní a spolehlivá řešení pro výuku, podniky, běžné spotřebitele i profesionální trh. Pomáhá svým zákazníkům, aby skutečně viděli rozdíl „see the diference“.

Zdroj informací

ViewSonic a NejBusiness.cz

Datum

25. listopadu 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8318 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál