Air Bank nabídne u půjček možnost každoročních dvouměsíčních splátkových prázdnin

Air Bank nabídne u půjček možnost každoročních dvouměsíčních splátkových prázdnin

Air Bank nově nabídne lidem jako reakci na současnou epidemiologickou situaci každoroční dvouměsíční splátkové prázdniny. Nabídka platí pro půjčky sjednané do konce letošního roku a mohou ji využít klienti, kteří si vezmou novou půjčku, převedou si půjčku do Air Bank z jiné banky anebo si sloučí více stávajících půjček. Banka navíc díky nižší sazbě umožní klientům ušetřit na měsíčních splátkách.

„Naším cílem je pomoci lidem, kteří nyní uvažují o nové půjčce anebo chtějí snížit své měsíční splátky právě díky převodu půjček do Air Bank, tak aby měli v období obecné nejistoty okolo epidemie koronaviru jistotu, že půjčku budou v případě zdravotních či finančních problémů schopni řádně splácet a vyjdou s penězi,“ říká Veronika Benešová, vedoucí oddělení Doplňkové finanční služby Air Bank.

Splátkové prázdniny budou moci klienti využít i opakovaně každý kalendářní rok po celou dobu trvání půjčky. Poskytnutí dvouměsíčních splátkových prázdnin je bezplatné a klienti o ně zažádají jednoduše online v internetovém bankovnictví. Aby mohl klient dvouměsíční splátkové prázdniny využít, je třeba, aby měl před zahájením splátkových prázdnin zaplacenou alespoň jednu řádnou splátku a nebyl v prodlení se splácením. První klienti si tak budou moci odložit již lednovou splátku.

Úspora na splátkách

Kromě větší flexibility mohou navíc klienti u převedených půjček nově ušetřit také na měsíční splátce. Air Bank nyní nabízí úrokovou sazbu už od 3,9 % pro nově převedené půjčky a to pro půjčky ve výši alespoň 200 tisíc korun.

Poskytnutí i vedení půjčky jsou v Air Bank zdarma. Bezplatná je také možnost snížení či zvýšení splátky, změna termínu splátky, mimořádné splátky či předčasné splacení. Spotřebitelská půjčka Air Bank získala řadu ocenění, například se pravidelně umísťuje na nejvyšší příčce v indexu odpovědného úvěrování Člověka v tísni.

Air Bank a.s.

Air Bank, člen skupiny PPF, je moderní a inovativní českou bankou 21. století s internetovým bankovnictvím nové generace a vlastní pobočkovou sítí. Klientům nabízí elegantně jednoduché služby bez absurdních poplatků. Ceník banky se vejde na jedinou stranu A4. Vizí Air Bank je být první bankou, kterou mohou mít lidé rádi. Mezi hodnoty banky patří jednoduchost, odvaha, pravdivost a přátelství.

Zdroj informací

Air Bank a.s. a NejBusiness.cz

Datum

6. listopadu 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.1504 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál