ESSOX nově financuje pronájmy vozidel

ESSOX nově financuje pronájmy vozidel

S novou službou ESSOX Rent mohou klienti Creditmall.cz získat bezúročný úvěr na financování dlouhodobého pronájmu vozidel. ESSOX uhradí předem cenu pronájmu na celou dobu zapůjčení a klient následně splácí uhrazenou částku formou splátek úvěru. Splátky úvěru jsou přitom nižší než běžně účtované nájemné. Například za Hyundai i30HB 1.5i ušetří klienti s ESSOX Rent každý měsíc 510 Kč bez DPH.

„Stále větší část podnikatelů i spotřebitelů dává přednost pronájmu vozidla, protože jeho vlastnictví je pro ně finanční a administrativní zátěží. I proto přicházíme s financováním ceny za pronájem vozidla, které je na českém trhu novinkou, a které umožní našim zákazníkům větší flexibilitu jejich cashflow,“ uvádí Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Při pronájmu vozidla přitom zákazníci neplatí žádnou akontaci. Plátci DPH si navíc mohou celou hodnotu DPH z poskytnuté služby uplatnit v přiznání hned na začátku splácení. Nespornou výhodou je i jednorázový odpočet DPH z celkové doby pronájmu, který může pokrýt až čtyři řádné splátky úvěru. Aktuálně jsou v nabídce ESSOX Rent vozidla Hyundai na dobu pronájmu 12 a 24 měsíců.

Vzorový příklad zapůjčení vozidla s ESSOX Rent:

  • nový Hyundai i30HB 1.5i , roční nájezd 20 000 km, doba pronájmu 12 měsíců
  • základní půjčovné 5690 Kč bez DPH za měsíc
  • při financování s ESSOX Rent činí měsíční splátka úvěru 5 180 Kč bez DPH
  • cena zahrnuje v obou případech komplexní pojištění i úhradu silniční daně

ESSOX

ESSOX patří mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v České republice. Je významnou součástí skupiny Komerční banky a patří také do mezinárodní finanční skupiny Société Générale. Je specialistou na podporu prodeje nových i ojetých vozů pod značkou ESSOX i poskytovatelem značkového financování pro automobily značek Peugeot, Citroën a DS. Nabízí produkty v oblasti úvěru a finančního leasingu soukromým osobám, podnikatelům a firmám.

Důležitou hodnotou společnosti ESSOX je poskytování odpovědného financování – společnost je zakládajícím členem sdružení SOLUS i významným členem České leasingové a finanční asociace. ESSOX je také generálním partnerem projektu Společně Bezpečně.

Zdroj informací

ESSOX a NejBusiness.cz

Datum

28. října 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5949 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál