Langino učí zaměstnance odbornou angličtinu. Pomáhá rozšiřovat slovní zásobu

Langino učí zaměstnance odbornou angličtinu. Pomáhá rozšiřovat slovní zásobu

Langino nabízí firmám i školám interaktivní výuku angličtiny. Online aplikaci, která se dokáže každému klientovi přizpůsobit podle individuálních potřeb, vyvinuli jazykoví specialisté. Spolupráce s agenturou CzechInvest pomohla k efektivnějšímu řízení firmy, přilákání nového investora a získání prvních velkých zakázek.

Přestože je v Česku výuka jazyků na velmi dobré úrovni, firmy se často potýkají s problémem, že jejich zaměstnanci sice ovládají cizí jazyk, ale chybí jim odborná slovní zásoba potřebná pro výkon jejich práce. Český startup Langino přijal tento problém jako výzvu a postavil na něm své podnikání. Langino působí na českém trhu od roku 2017. Inovativním produktem firmy jsou online výukové nástroje pro efektivní studium slovíček a frází, které vycházejí vstříc individuálním potřebám každého klienta. Díky nim získá klient lepší kontrolu nad obsahem výuky jazyka a také nad pokroky svých zaměstnanců. Ve výsledku je tak studium jazyka pro firmu efektivnější, a tím i levnější.

Firma Langino se zúčastnila programu na podporu podnikání začínajících startupů CzechStarter (září 2017 – duben 2018). Součástí bylo sto padesát hodin mentoringu s cílem získat know-how pro řízení svého podnikání, upřesnění finančního plánu, přípravu strategie vstupu na zahraniční trh a získání podpory při hledání investora.

V průběhu mentoringu se jako priorita ukázala stabilizace firmy na českém trhu. To znamenalo práci na zavedení interních procesů, rozšíření obchodního týmu a zefektivnění komunikace. Vstup na zahraniční trhy startup Langino pod vedením mentorů přehodnotil a odsunul na pozdější dobu.

Během spolupráce s dvojicí zkušených mentorů CzechInvestu se Langinu podařilo zavést nové interní procesy ve firmě, vytvořit nové kanceláře a centrálu v Brně a rozšířit tým spolupracovníků. Vedle řízení firmy pracovali v Langinu na svém produktu a přestavili beta verzi nového vzhledu aplikace.

Důležitým mezníkem byl pro firmu příchod nového investora a první platící zákazníci z řad velkých značek, jako je Škoda Auto, Student Agency, a reference od jazykové školy Polyglot a Magic English.

Zdroj informací

Langino, Czechinvest a NejBusiness.cz

Datum

1. října 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.722 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál