Nová řada monitorů Philips E2

Nová řada monitorů Philips E2

MMD, přední specialista a licenční partner monitorů Philips, uvádí na trh produktovou řadu Philips E2. Nová rodina monitorů, která kombinuje elegantní design a inovativní funkce tak, aby vyhovovaly domácímu i kancelářskému životnímu stylu.
Ultra úzký, ze tří nebo ze čtyř stran bezrámový design, zaručuje maximální velikost pro zobrazování s minimálním rozptylováním a je vhodný zejména pro grafický design a profesionální aplikace. Navíc, díky široké škále funkcí, jsou tyto monitory ideální volbou pro každého, kdo hledá přesnost barev a detailů.


„Mnoho lidí si dnes doma vytvořilo kancelář, takže potřebují monitor vhodný pro multitasking, pro práci i zábavu. Nová řada E2 je tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí kombinovat základní funkce a design, který se potkává s moderními interiéry,“ říká Artem Khomenko, Senior Product Manager pro oblast Evropy ve společnosti MMD Monitors & Displays.

Nová řada monitorů E2 poskytne zážitek ze sledování, na který nezapomenete Vyšší rozlišení znamená více obrazových bodů na displeji a tím i větší detaily, což je klíčová vlastnost pro profesionální uživatele, jako jsou grafičtí designéři, CAD návrháři a architekti - ale v podstatě to ocení i jakýkoliv další uživatel. Podstatou této nové řady E2 je zajištění skvělého zážitku ze sledování a to na modelech s rozlišením v rozmezí od Full HD až po 4K (UHD), pokaždé s vynikající kvalitou obrazu (například díky technologii Ultra Wide-Color, která přináší vynikající hloubku 1,07 miliardy barev).

Všechny monitory řady E2 mají široké pozorovací úhly pro ostré snímky s hlubokým a super vysokým kontrastem. Zážitek ze sledování je také vylepšen díky technologii SmartContrast, která analyzuje zobrazovaný obsah, automaticky upravuje barvy a řídí intenzitu podsvícení, a také technologii SmartImage, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí pro maximální výkon zobrazení.

 

Monitory řady E2 přináší funkce pro dobrý zážitek z hraní

Tato nová řada monitorů nabízí herní režim SmartImage, rychle přístupnou nabídku OSD vyladěnou pro hráče a nabízí několik možností nastavení. Například, režim „FPS“ (střílečka z pohledu první osoby) vylepšuje tmavé motivy v hrách a umožňuje vidět skryté objekty v tmavých oblastech, zatímco režim „Racing“ přizpůsobuje displej na nejrychlejší dobu odezvy a optimalizuje obraz, včetně barev.

Každý z nových monitorů nabízí některé specifické funkce pro lepší a plynulejší hraní. Například nové monitory Philips 242E2FA a 272E2FA mají rychlost odezvy pouhou 1 ms (MPRT1), zatímco monitory Philips 288E2A a 345E2AE přicházejí s adaptivní synchronizační technologií AMD FreeSyncTM, která přispívá k potlačování trhání, nesouvislého pohybu a chvění obrazu.

 

Funkce pro jakýkoli druh uživatele a šetrné k životnímu prostředí

Nové monitory řady E2 obsahují spoustu technologií určených pro lepší uživatelský komfort. Režim EasyRead zajišťuje zážitek ze čtení, jako kdybyste četli z papíru, technologie Flicker-free a režim LowBlue zajišťují pohodlnější sledování a šetří zrak uživatele. Monitory jsou také vybaveny diskrétní přepínací klávesou EasySelect, která umožňuje rychlé a snadné úpravy nastavení monitoru v nabídce OSD, díky systému správy kabelů budou mít uživatelé vždy čistý pracovní prostor.

Modely Philips 288E2A a 345E2AE umožňují, pomocí MultiView, aktivní duální připojení a prohlížení, což umožňuje uživatelům pracovat s více zařízeními, jako je PC a notebook současně. Multitasking je tak velice snadný.

Všechny tyto monitory neobsahují škodlivé látky, jako je olovo a rtuť, jsou v souladu se směrnicí RoHS a jejich obaly jsou z 100% recyklovaného materiálu, který lze znovu recyklovat. Navíc mají certifikát Energy Star 8.0 a TCO.

 

Dostupné modely řady E2

Nová produktová řada E2 momentálně zahrnuje dva Full HD modely Philips 242E2FA a Philips 272E2FA, dále pak 4K (Ultra HD) model Philips 288E2A a největším zástupcem je pak ultra širokoúhlý Philips 345E2AE s rozlišením rovněž 4K (Ultra HD).

Zdroj informací

MMD a NejBusiness.cz

Datum

7. září 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.1167 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál