Bohemia Energy představuje další spot s Liškou a Danielem

Bohemia Energy představuje další spot s Liškou a Danielem

Spojení plynu a elektřiny nutně nemusí způsobit výbuch. Alespoň v případě, že jde o účty. O tom televizní diváky přesvědčí tradiční dvojice Marek Daniel jako režisér a Pavel Liška jako herec v novém reklamním spotu Bohemia Energy, který firma zařadila do kampaně od 17. srpna.

Spot upozorňuje na to, že řada lidí stále vnímá dodavatele energií buď jako pouze dodavatele elektřiny, nebo pouze plynu. „Proto jsme se rozhodli v kampani komunikovat to, že u nás mohou mít zákazníci obojí v jednom účtu. Šetří tak nejenom peníze, ale hlavně čas. Platí jedny zálohy, vše zařídí na jedné bezplatné lince, mají jeden kontakt a vše najdou v jednom online účtu,“ říká Hana Novotná, PR manažerka Bohemia Energy.

Jde už o druhý letošní přírůstek do kampaně. Na konci června představila Bohemia Energy spot, v němž se Pavel Liška jako „vzpěrač“ snaží zvednout obrovské telefonní sluchátko. Stávající reklamní koncept „Nic na vás nehrajeme“ s Danielem a Liškou v hlavních rolích využívá Bohemia Energy přes dva roky a za dobu svého trvání zasáhla 4,4 milionů lidí. Firma za něj získala v loňském roce řadu ocenění: kampaň bodovala jak v kreativitě (Zlatá pecka), tak v efektivitě (EFFIE, IMC Czech Awards), úspěchu dosáhla i za hranicemi ČR (IMC European Awards).

Nový spot se objeví ve vysílání na televizních stanicích skupin Prima a Barrandov. Na internetu bude koncept využit zejména ve vyhledávání, ve videoobsahu, na sociálních sítích. Aktuálně je nasazen i rozhlasový spot. Kreativa je opět dílem agentury Momentum a režie se stejně jako v předchozích případech ujal Pavel Nosek.

Bohemia Energy

Skupina Bohemia Energy je s téměř 1,2 milionu zákazníků a ročním obratem přes 16,23 miliard korun největším uskupením alternativních dodavatelů energií v České republice a na Slovensku. Kromě dodávek elektřiny a plynu poskytuje i finanční služby, včetně financování úsporných řešení domácností a finančního plánování. Skupinu tvoří šest energetických společností – lídr skupiny, největší alternativní dodavatel energií v České republice, Bohemia Energy, dále společnosti Amper Market, Comfort Energy, Europe Easy Energy, X Energie a největší alternativní dodavatel energií na Slovensku, společnost Slovakia Energy. Do skupiny rovněž patří finanční společnosti Bohemia Energy Finance a BEplan.

Zdroj informací

Bohemia Energy a NejBusiness.cz

Datum

20. srpna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7505 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál