Premiot Group získává nového finančního ředitele

Premiot Group získává nového finančního ředitele

Společnost Premiot Group přivítala nového finančního ředitele (Head of Finance). Stal se jím Ing. Jiří Slavkovský. Do firmy přinese především zkušenosti získané dlouholetým působením v nadnárodních korporacích jako jsou TPA Group či BLOCK Group. Zodpovídat bude za řízení chodu finančního úseku napříč skupinou.

Jiří Slavkovský více než 11 let působil v mezinárodní poradenské skupině TPA Group. Zde byl odpovědný především za oblasti mezinárodní zdanění, transfer pricing, strukturace transakcí a podnikové kombinace. Vedl též řadu projektů v oblasti M&A a restrukturalizací.

Následně 7 let působil ve skupině BLOCK Group, věnující se komplexním dodávkám investičních celků v oblasti clean rooms a zdravotnictví, výrobě a dodávkám komponentů čistých prostor a laboratorního vybavení, působící v 11 zemí, na pozici finančního ředitele skupiny. „V pozici CFO skupiny BLOCK Group jsem byl odpovědný za finanční řízení skupiny, strukturalizace transakcí, ať již v oblasti nastavení zahraničních projektů, tak strukturaci skupiny, řízením restrukturalizací některých společností ve skupině a akvírováním nových společností. Pevně věřím, že zde a v TPA Group získané zkušenosti budu moci efektivně využít i na pozici finančního ředitele Premiot Group,” uvedl Jiří Slavkovský.

Jiří vystudoval Vysokou školu Báňskou – Technickou univerzitu v Ostravě, obor strojírenství a obor ekonomika a právo. Zejména díky svým dlouholetým zkušenostem v mezinárodních korporacích ovládá německý a anglický jazyk. Jiří je daňový poradce specializující se na oblast mezinárodního zdanění a transferových cen. V oblasti transferových cen působí i jako školitel, a to i mnohých finančních úřadů v České republice.

Premiot Group

Skupina Premiot Group je mezinárodní finanční skupina, která byla založena v roce 2015. Navazuje na dlouholetou tradici zakládajících členů, zejména na investice do nemovitostí, Asset Management, Investiční bankovnictví, Private Equity a Venture Capital úspěšných start-up projektů. Primárně se zaměřuje na správu realitních portfolií a investice do nemovitostí v Praze, Budapešti a Londýně, v nichž má pobočky. V současné době zaměstnává Premiot Group více než 100 lidí po celém světě. Spadá pod ní mimo jiné developerská společnost Europa Investment Property či fintech startup Amore. V čele celé skupiny stojí Ondrej Spodniak.

Zdroj informací

Premiot Group a NejBusiness.cz

Datum

17. srpna 2020

Sociální sítě NejBusiness.cz

DoporučujemePřihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.1784 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál