DB Schenker spouští novou službu pro luxusní značky La Conciergerie

DB Schenker spouští novou službu pro luxusní značky La Conciergerie

DB Schenker rozšiřuje svou produktovou nabídku o službu La Conciergerie a jako první logistická společnost nabízí personalizovaný servis pro luxusní světové módní značky. Se službou La Conciergerie se mohou módní domy spolehnout na kvalitní služby DB Schenker, který jejím VIP klientům zajistí osobní a diskrétní přepravy objednaného módního zboží.

„V DB Schenker si uvědomujeme, že každý VIP klient má své vlastní nároky na přepravy luxusního zboží a módy. Naše nová služba La Conciergerie nabídne luxusní zákaznickou zkušenost i v oblasti logistiky. Přední světové módní značky tak budou moci dlouhodobě naplňovat očekávání svých věrných zákazníků,“ říká Torben Kock, globální manažer pro Consumer & Retail v DB Schenker.

Nyní je poprodejní servis La Conciergerie nepřetržitě dostupný ve více než 2 000 pobočkách globální sítě DB Schenker. Nabízí přepravy a logistické služby pro rekonstrukce nebo otevírání prodejen, módní přehlídky, tiskové konference, výstavy nebo roadshow. Služba je vhodná také pro luxusní e-shopy, které chtějí zlepšit svůj zákaznický servis a spokojenost při expresních dodávkách pro VIP klientelu.

DB Schenker je už mnoho let spolehlivým partnerem pro módní průmysl se širokou nabídkou standardních leteckých přeprav a speciálních logistických služeb. Nedávno DB Schenker otevřel sklad o rozloze 4 000 m2 ve švýcarském Stabiu, který je strategicky umístěn v bezcelní zóně poblíž centra italského módního průmyslu a několik významných evropských letišť, jako je Paříž, Frankfurt, Curych nebo Milán, je z tohoto skladu dostupných do několika hodin.

DB Schenker

DB Schenker je jedním z předních světových poskytovatelů integrovaných logistických řešení a globálních spedičních služeb. Zajišťuje mezinárodní výměnu zboží formou silniční, železniční, letecké a námořní přepravy. Je specialistou na řízení dodavatelského řetězce a poskytování komplexních logistických řešení - od přeprav, skladování a distribuce až po řízení toku informací. Kromě inovačních řešení nabízí komfort komplexních služeb, individuální přístup, vysokou profesionalitu a oporu spolehlivého partnera. Disponuje širokým technickým, technologickým i kapitálovým zázemí.

Celosvětová síť DB Schenker zahrnuje 130 zemí, kde zaměstnává přes 91 tisíc spolupracovníků. Na každém kontinentu jsou pobočky DB Schenker klíčem k těsné blízkosti k zákazníkům a umožňují organizovat přepravu zboží po celém světě. DB Schenker je součástí německého koncernu Deutsche Bahn, divize logistiky.

V České republice má DB Schenker prostřednictvím Schenker spol. s r. o. silné zastoupení – 2200 kvalifikovaných spolupracovníků na 22 pracovištích po celé České republice. Díky tomu dokáže být svým zákazníkům a obchodním partnerům co nejblíže a pružně reagovat na jejich požadavky. Při poskytování služeb společnost dbá na ochranu životního prostředí a zdrojů. Rovněž přebírá aktivní roli při utváření sociálního a ekonomického prostředí a snaží se přinášet užitek nad rámec společnosti.

DB Schenker patří podle žebříčku Czech Top100 mezi stovku nejvýznamnějších firem v České republice.

Zdroj informací

DB Schenker a NejBusiness.cz

Datum

7. července 2020

Pozvánka na konferenci

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8999 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál