HSF System dokončila projekty na Slovensku za půl miliardy korun

HSF System dokončila projekty na Slovensku za půl miliardy korun

Společnost HSF System SK, která je dceřinou společností HSF System, realizovala jako generální dodavatel výstavbu obchodního domu ASKO – NÁBYTEK v obchodním centru Hobby Park Prešov na Slovensku. Je to pro ni v pořadí již třetí projekt v této obchodní zóně. Všechny objekty zde vyrostly za necelé dva roky. Developerem je slovensko-rakouská společnost Atrios.

Zastavěná plocha nákupního areálu Hobby Park Prešov, kde se nacházejí obchodní jednotky Hornbach, SIKO koupelny a nově i ASKO – NÁBYTEK, je téměř 80 000 m². Výstavba trvala od října 2018 do června 2020. Celkový objem všech tří zakázek, které zde realizovala společnost HSF System SK, přesáhl hodnotu více než 500 mil. korun.

„Dlouholeté zkušenosti, významné reference, stabilní tým odborníků a vysoká kvalita realizovaných projektů stojí za příležitostí podílet se v takové míře na rozvoji prešovského nákupního centra. Byli jsme vybráni ve všech třech tendrech u tří různých klientů, a stali jsme se tak generálním dodavatelem objektů v celém obchodním centru Hobby Park Prešov,“ říká Tomáš Kosa, jednatel společnosti HSF System SK.

Prodejna ASKO – NÁBYTEK byla v Prešově otevřena na konci června 2020. Na celkové ploše 8 000 m² je z více než dvou třetin připravena prodejní zóna. Komfortní parkování pak zákazníkům zajistí prostorné parkoviště, které pojme zhruba 200 automobilů. Německý řetězec ASKO – NÁBYTEK postavil v areálu Hobby Parku již svou osmou prodejnu na Slovensku.

„Hobby Park Prešov je výjimečná stavba jak svým umístěním v lokalitě, tak rovněž přínosem pro obyvatele třetího největšího města na Slovensku, Těší nás, že to ohodnotila i mezinárodní odborná veřejnost dvakrát zlatým uznáním CIJ AWARDS 2019 a HOF AWARDS 2020 jako Best Retail Development,“ uvádí Vladimír Jakša, managing director společnosti Atrios.

HSF System

Společnost HSF System je ryze česká stavební společnost, která vznikla v roce 2002.

Zaměřuje se na generální dodávky staveb a realizuje kompletní střešní a fasádní opláštění moderních objektů včetně jejich rekonstrukcí.

V roce 2019 dosáhla společnost HSF System konsolidovaných tržeb 1,9 mld. Kč.

Ředitel společnosti Jan Hasík je držitelem titulu EY Podnikatel roku 2016 MS kraje.

Společnost má sídlo v Ostravě, pobočky v Praze a Plzni. Na Slovensku působí dceřiná společnost HSF System SK.

Zdroj informací

HSF System a NejBusiness.cz

Datum

5. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7075 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál