ČSOB spustila pro klienty možnost pořídit si první investici prostřednictvím Smartbankingu

ČSOB spustila pro klienty možnost pořídit si první investici prostřednictvím Smartbankingu

ČSOB naplňuje svou strategii „Digitálně a s lidmi“ – investuje do inovací a digitalizace a neustále zjednodušuje a zkvalitňuje obsluhu svých klientů v pobočkách i online prostředí. Nově představuje možnost sjednání investování prostřednictvím své aplikace Smartbanking a internetového bankovnictví. Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou nyní začít investovat ihned a z pohodlí svého domova.

„Začít s investováním nikdy nebylo jednodušší. Jdeme naproti našim klientům a nabízíme jim další zjednodušení. Každý klient si nyní může sjednat pravidelné investování v mobilní aplikaci Smartbanking nebo internetovém bankovnictví. Následnou správu investic pak provádí v ČSOB Investičním portálu. To všechno bez nutnosti návštěvy pobočky,“ říká výkonný ředitel pro přímou distribuci Josef Šedivý.

Klienti ČSOB a Poštovní spořitelny mohou nově prostřednictvím mobilní aplikace Smartbanking nebo internetového bankovnictví začít pravidelně investovat do fondů nebo podepsat online smlouvu o investičních službách a investovat i do dalších fondů u nabídky ČSOB přes Investiční portál. To vše z pohodlí domova, bez nutnosti návštěvy pobočky a v pár krocích. Investovat mohou například do fondu ČSOB Bohatství, prostřednictvím kterého investují do neustále se rozvíjejících společností známých po celém světě a podílí se tak na úspěchu společností jako jsou Alphabet (Google), Apple, Facebook, Johnson & Johnson, L‘Oréal, Visa nebo MasterCard.

Po sjednání pravidelné či jednorázové investice má navíc klient o svých investicích vždy přehled díky Investičnímu portálu ČSOB. V portále může klient nejen sledovat vývoj svých investic, ale i sjednávat další. Investovat lze pravidelně již od 500 korun měsíčně.

Spoření i výměnu dokladu jednoduše přes mobil

Další výhodou, kterou přináší Smartbanking, tedy bankovnictví v mobilním telefonu, je ověřování identity. „Tím, že známe identitu volajícího, můžeme s ním mluvit i o velmi konkrétních věcech. Během jednoho telefonátu tak lze vyřešit stavební spoření nebo životní pojištění,“ vysvětluje vrchní ředitel a člen představenstva Jan Sadil. Nově také Smartbanking nabízí možnost přímého propojení s Hypoteční zónou Hypoteční banky bez dalšího přihlašování. Novinkou je i možnost aktualizace nového občanského průkazu prostřednictvím Smartbankingu bez nutnosti hlásit změnu na pobočce.

Skupina ČSOB

je vedoucím hráčem na bankovním trhu v České republice. Naše motto „Digitálně a s lidmi“ nejlépe vyjadřuje probíhající investice do inovací a digitalizace, díky nimž neustále zjednodušujeme a zkvalitňujeme obsluhu našich klientů v pobočkách i online prostředí. Naše služby jsou k dispozici 24 hodin denně 7 dnů v týdnu. Stavíme na unikátním bankopojišťovacím modelu, který nabízí pod jednou střechou vše pro řešení finančních potřeb – od bankovních služeb pod značkou ČSOB či Poštovní spořitelna přes pojištění od ČSOB Pojišťovny až po úvěry na bydlení od Hypoteční banky či Českomoravské stavební spořitelny, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, ČSOB Asset Management, ČSOB Factoring a Patria Finance.

Své služby poskytujeme všem typům zákazníků – fyzickým osobám, malým a středním podnikům i korporátní a institucionální klientele. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy.

Zdroj informací

ČSOB a NejBusiness.cz

Datum

2. července 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.955 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál