Samsung léto plné divokých slev

Samsung léto plné divokých slev

Společnost Samsung spouští ode dneška, 22. června 2020, akci pod názvem „Samsung léto plné divokých slev“. V ní lze až do 30. srpna získat bonus ve výši až 50 000 Kč za nákup televizorů, soundbarů, chladniček, praček, mikrovlnných trub i vysavačů. Stačí se zaregistrovat do 14 dní od nákupu na stránce samsung.cz, nahrát všechny potřebné doklady a bonus bude po splnění všech podmínek zaslaný kupujícímu na účet. V nabídce je 82 modelů produktů. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě samsung.cz a u dalších vybraných prodejců elektroniky.

To ale není vše. Během léta zároveň Samsung pořádá cestovatelskou soutěž na webu samsungcommunity.cz, vrámci které lze získat dodatečnou slevu 10 % nebo vyhrát poukaz na ubytování v hodnotě 3 000 Kč. Pokud jste se tedy chystali na refresh svojí domácnosti, nebo vás oslovila některá z novinek od Samsungu, toto je ideální příležitost, jak výrazně ušetřit.

V rámci akce Samsung léto plné divokých slev můžete například získat nejnovější 8K QLED televizor QE85Q950TSTXXH již za 249 990 Kč, což představuje bonus oproti původní ceně až 50 000 Kč. V akční nabídce jsou však i další modely 8K a 4K QLED televizorů, designové novinky The Frame, The Serif a The Sero, či nejnovější soundbary HW-Q800T/EN, HW-Q70T/EN a HW-Q60T/EN.

Vše pro domácnost

V nabídce jsou i domácí spotřebiče jako klasické chladničky s technologií Twin Cooling, čtyřdveřová chladnička s technologií Tripple cooling a unikátní model Family Hub za 67 990 Kč po odečtení bonusu. Z praček dominuje parní pračka se sušičkou QuickDrive s kapacitou 10 kg WD10N84INOA/EE s cenou 36 490 Kč po odečtení bonusu, ale v rámci nabídky si vyberete i mikrovlnnou troubu či robotický vysavač. Nejvyšší model VR20K9350WK/GE získáte během bonusové akce až o 4 000 Kč levněji.

Samsung léto plné divokých slev trvá až do 30. srpna 2020 ve značkových prodejnách Samsung, v internetovém obchodu samsung.cz a u partnerských prodejců Datart, Planeo, Euronocs (Proton), Electroworld, Okay, Expert Elektro, Elvia Pro, TIVIS s.r.o., Madera a Šípek, spol. s r.o. OAZA, VIKI, spol. s r.o., ElektroStyl MARK, Ivo Sedláček, Oresi, Sykora, CZC.cz, dno.cz, mnoho.cz, exasoft.cz, onlineshop.cz, elektrochram.cz, tsbohemia.cz, kuptotu.cz, kasa.cz, datart.cz, planeo.cz, electroworld.cz, okay.cz, expert.cz, elviapro.cz, robotworld.cz a roboticky-vysavac.cz. Podmínkou pro uplatnění bonusu je registrace do 14 dní od nákupu produktů (poslední registrace je možná 13 září 2020), nahrání všech potřebných dokladů na stránce samsung.cz, být mezi prvními 1 500 registrovanými a bonus bude vyplacený na číslo účtu, které zákazník uvedl ve své registraci.

Velká cestovatelská soutěž se Samsung Community

Pokud jste milovníkem výletů nebo naopak hledáte motivaci vyrazit někam po České republice, máte ideální příležitost. Až do konce léta, tedy do 30. srpna 2020, Samsung pořádá neobvyklou soutěž. Stačí se dle zadání vyfotit na jednom ze čtyř uvedených míst, které jsou inspirovány výrobky Samsung, nahrát svoji fotografii na samsungcommunity.cz a prvních 100 soutěžících v každé kategorii získá slevu 10 %, která je kombinovatelná s letní akční nabídkou „divokých slev“. A nadto bude z každé kategorie vylosován jeden z účastníků, který získá poukaz v hodnotě 3 000 Kč na nákup ubytování prostřednictvím Amazing Places.

Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů.

Zdroj informací

Samsung Electronics Co., Ltd. a NejBusiness.cz

Datum

1. července 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5457 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál