Zákazníci Emirates mohou cestovat do dalších destinací, celkem bylo obnoveno již 40 linek

Zákazníci Emirates mohou cestovat do dalších destinací, celkem bylo obnoveno již 40 linek

Letecká společnost Emirates oznámila obnovení dalších pravidelných linek do deseti měst: Kolombo (od 20. června), Sialkot (24. června), Istanbul (25. června), Auckland, Bejrút, Brusel, Hanoj, Ho Či Minovo Město (všechna od 1. července), Barcelona a Washington DC (obě města od 15. července).

Letecká spojení ze Srí Lanky, Vietnamu a Pákistánu budou přepravovat pouze cestující mířící do SAE a dalších destinací. Celkově už Emirates nabízí letecká spojení do 40 destinací.

„Díky podpoře ze strany vládních orgánů Spojených arabských emirátů byla Emirates schopna zajistit hladké a především bezpečné cestování. Těšíme se na následující týdny, kdy by mělo dojít k obnovení dalších linek do více měst. Emirates se pomalu navrací k běžné činnosti, přesto naší prioritou zůstává především zdraví a bezpečnost zákazníků, zaměstnanců i místních komunit,“ říká Adnan Kazim, obchodní ředitel Emirates.

Tato nová nabídka tak doplní již obnovené lety do Londýna, Manchesteru, Frankfurtu, Paříže, Curychu, Madridu, Amsterdamu, Kodaně, Dublinu, New Yorku JFK, Toronta, Kuala Lumpur, Singapuru a Hongkongu.

Cestující si nyní mohou zarezervovat také lety mezi destinacemi v Asijsko-pacifickém regionu, Evropě a Americe s přestupním spojením v Dubaji, za předpokladu splněních cestovních a imigračních požadavků cílové země.

Rezervaci letů lze provést online na emirates.com nebo prostřednictvím cestovních kanceláří.

Zdroj informací

Emirates a NejBusiness.cz

Datum

18. června 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6683 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál