Letuška.cz spouští nový podcast o cestování

Letuška.cz spouští nový podcast o cestování

Od tohoto pátku začíná pravidelně běžet nový český cestovatelský podcast – Check-in. „Když nemůžete teď cestovat, tak objevujte svět s námi,“ je podtitulem audio rozhovorů, které bude exkluzivně přinášet Letuška.cz.

„Protože Letuška.cz drží krok s dobou, využili jsme nyní neplaceného volna nás i cestovatelů a přinášíme unikátní podcast se zajímavými hosty a tématy,“ dodala k novému projektu výkonná ředitelka Šárka Litvinová.

Hosty bude spojovat jejich vášeň pro cestování, která se mnohdy stala i součástí jejich práce. V jednotlivých rozhovorech se představí profesionální cestovatelé, spisovatelé, diplomaté, nadšení dobrodruzi, blogeři, ale také například lidé, kteří významně stojí za turistickým byznysem v Česku. Jak proměnila a změnila světová pandemie právě cestování? A změnila ho navždy? Mezi tématy rozhovorů nebude pochopitelně chybět ani „post-pandemický“ svět a dopady na cestovní ruch.

„Jsem moc rád, že naše pozvání přijal například legendární český horolezec Radek Jaroš, šéf české pobočky Veterinářů bez hranic David Modrý nebo blízkovýchodní zpravodaj ČT David Borek,“ prozrazuje k novému podcastu jeho producent a moderátor Jan Syruček. Právě Radek Jaroš se představí hned v prvním díle.

Nové díly podcastu Check-in budou vycházet každý pátek a to na platformách Spotify, Apple Podcasts a Google Podcasts.

O společnosti ASIANA a portálu Letuška.cz

Společnost ASIANA byla založena v roce 1993. Její portál Letuška.cz byl spuštěn v roce 2001 jako první online prodejce letenek v České republice a střední a východní Evropě. Letuška.cz se stala prvním úspěšným start-upem ve svém oboru v ČR, naučila Čechy nakupovat letenky přes internet. ASIANA patří rovněž mezi nejvýznamnější poskytovatele cestovních služeb pro korporátní klienty. Divize Europea.Travel se věnuje oblasti MICE. Organizuje eventy, konference, teambuildingové aktivity pro tuzemské firmy, nadnárodní korporace i zahraniční subjekty. Jazykové pobyty a studium v zahraničí ASIANA nabízí prostřednictvím portálu Study.cz.

Zdroj informací

ASIANA a NejBusiness.cz

Datum

15. června 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.9007 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál