DB Schenker si pronajme 7 000 m² v P3 Prague Horní Počernice

DB Schenker si pronajme 7 000 m² v P3 Prague Horní Počernice

Jeden z největších logistických parků ve střední Evropě, P3 Prague Horní Počernice, uvítá ve svých řadách úspěšnou mezinárodní logistickou společnost DB Schenker. Ze skladu o rozloze 7000 m² bude zajišťovat distribuci retailových značek Moët a Nespresso pro Českou republiku. Jednání pomohla zprostředkovat realitně-poradenská společnost CBRE.

„Přítomnost tak významného poskytovatele logistických služeb, jako je DB Schenker, v dnešní době potvrzuje význam našeho hornopočernického parku pro segment 3PL,“ říká Jan Andrus, Senior Leasing Manager v P3.

DB Schenker patří k dlouhodobým nájemcům i v dalším parku z portfolia P3. Na jihovýchodě hlavního města v P3 Prague D1 poskytuje logistický projekt pro světového výrobce elektroniky, a to natolik úspěšně, že se rozhodl jej ještě rozšířit a využít plochu pronajaté budovy na maximum. Vznikla tak potřeba další expanze, tedy najít kvalitní prostory vhodné pro skladovou logistiku s perfektním napojením na dálniční síť.

Významná část nového skladu bude určena dvěma prémiovým značkám. Pro kávovou legendu Nespresso a prestižní šampaňské Moët bude DB Schenker z Horních Počernic zajišťovat distribuci zboží. Káva a příslušenství Nespresso se odsud bude zasílat všem butikům a koncovým zákazníkům v České republice a Slovensku na základě jejich individuálních objednávek, pro šampaňské Moët bude DB Schenker připravovat služby přidané hodnoty a spravovat celní a daňový sklad. „Skladové kapacity na severovýchodě Prahy nám umožní plynule zajišťovat distribuci zboží po celé České republice,“ říká Kateřina Říhová, ředitelka provozu logistiky DB Schenker.

P3 Prague Horní Počernice patří s rozlohou 406 333 m² k největším středoevropským průmyslově-logistickým parkům. Nachází se v těsné blízkosti rychlostní silnice D10 a nákupní středisko Černý Most je odsud vzdáleno 1,5 km. Park tvoří 36 skladových budov. Velké zastoupení zde mají zákazníci z oblasti retailu a e-commerce, stejně tak je zde ve velké míře působí společnosti ze segmentu logistiky nebo lehké výroby. Mezi další nájemce parku patří například společnosti Alimpex Food, Alza, Coca-Cola, HP Tronic, IKEA, Mall, MD logistika, Petcenter, PNS, RTR a Wavin Ekoplastik.

P3 Prague

P3 je dlouhodobý vlastník, správce a developer evropských průmyslových nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přes 5,7 milionu m² a pozemky v klíčových logistických lokalitách připravené pro okamžitou výstavbu. P3 působí ve 12 zemích, v Evropě staví a investuje už více než dvacet let. Společnost má sídlo v Praze a zaměstnává přes 160 lidí napříč 9 pobočkami v klíčových evropských městech, kde nabízí integrované služby pro development a správu budov.

V České republice společnost P3 vlastní a spravuje celkem 80 průmyslových nemovitostí v 17 parcích s celkovou pronajímatelnou plochou téměř 1,4 milionu m². Všechny parky mají strategickou polohu s výborným napojením na důležité komunikace.

Zdroj informací

P3 Prague a NejBusiness.cz

Datum

28. května 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 2.258 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál