O odklad splátek požádalo ESSOX více než 5 200 klientů

O odklad splátek požádalo ESSOX více než 5 200 klientů

O odklad splátek požádalo u společnosti ESSOX od 13. března více než 5 200 klientů. Největší podíl žadatelů (74 %) je z řad spotřebitelů, 15 % žádostí připadá na právnické osoby a 11 % žádostí přišlo od drobných podnikatelů a živnostníků. Téměř 70 % klientů využilo možnost odkladu splátek u financování automobilu, 16 % u financování spotřebního zboží a 14 % u revolvingových úvěrů, které ESSOX umožňuje nad rámec stanovený zákonem.

Současná ekonomická stagnace zasáhla všechny skupiny klientů. Výrazně ovlivnila domácnosti, živnostníky i malé firmy. Ti v důsledku řízeného omezení podnikání trpí nedostatkem hotovostních prostředků. ESSOX tuto situaci chápe a aby živnostníkům a malým podnikatelům ulehčil návrat k jejich činnosti, připravil pro ně v rámci značkového financování automobilů Peugeot, Citroën a DS, výhodný úvěr s možností využití nulové akontace a s úrokem od 3,5 %.

„Malí a střední podnikatelé jsou významnou hnací silou české ekonomiky. Věříme, že s nulovou nebo nízkou akontací ponecháme malým podnikatelům více prostředků v hotovosti, což jim umožní udržovat cashflow a pomůžeme jim tak rychleji restartovat jejich podnikání,“ říká Jana Hanušová, generální ředitelka společnosti ESSOX.

Vozy Citroën, DS a Peugeot si mohou zájemci pořídit prostřednictvím výhodných produktů značkového financování již od nulové akontace. Fleetoví klienti mohou zvolit například úvěrový produkt BUSINESS s úrokem od 3,5 % a pro fyzické osoby je určen úvěrový produkt POHODA s úročením splátek od 3,9 % včetně výhodného pojištění s možností až 0% spoluúčasti v případě opravy vozidla v domovském servisu. Úroková sazba je pevná po celou dobu úvěru.

Více informací o speciální nabídce značkového financování naleznou klienti na webových stránkách www.essox.cz.

O společnosti ESSOX

ESSOX patří mezi nejvýznamnější nebankovní poskytovatele finančních služeb v České republice. Je významnou součástí skupiny Komerční banky a patří také do mezinárodní finanční skupiny Société Générale. Je specialistou na podporu prodeje nových i ojetých vozů pod značkou ESSOX i poskytovatelem značkového financování pro automobily značek Peugeot, Citroën a DS. Nabízí produkty v oblasti úvěru a finančního leasingu soukromým osobám, podnikatelům a firmám.

Důležitou hodnotou společnosti ESSOX je poskytování odpovědného financování – společnost je zakládajícím členem sdružení SOLUS i významným členem České leasingové a finanční asociace. ESSOX je také generálním partnerem projektu Společně Bezpečně. Více informací naleznete na www.essox.cz a www.spolecnebezpecne.cz.

Zdroj informací

ESSOX s.r.o., dceřiná společnost Komerční banky, a.s. a NejBusiness.cz

Datum

7. května 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8138 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál