HP Pavilion x360 14: Prémiová všestranost

HP Pavilion x360 14: Prémiová všestranost

Společnost HP představuje notebook HP Pavilion x360 14. Nejnovější přírůstek v řadě HP Pavilion je perfektní volbu pro zákazníky, kteří potřebují počítač, jenž jim umožní být produktivní a zajistí jim připojení i zábavu – to vše se všestranností a hodnotou, jakou byste od laptopu Pavilion x360 očekávali. Zařízení bylo zdokonaleno díky modernějšímu a výraznějšímu designu a je vybaveno prémiovými funkcemi a výkonem. To zahrnuje větší úložiště SSD (až 1 TB), u vybraných modelů kovový kryt klávesnice a touchpadu, vylepšené displeje a vůbec poprvé bude zařízení Pavilion dostupné i s podporou 4G LTE.

Hlavní přednosti a specifikace nového notebooku Pavilion x360 14:

Navržen pro mobilitu: Díky kompaktnímu a lehkému designu s tloušťkou 18 mm je jedním z nejtenčích konvertibilních notebooků řady Pavilion a poskytuje až 13 hodin výdrže baterie (na základě přehrávání videa FHD). Uživatel je tedy připraven na dlouhý den v práci, ale třeba i na gauči. Volitelné 4G LTE umožňuje rychlejší stahování, lepší spolehlivost a bezpečnější připojení skrze veřejné Wi-Fi. Počítač také nabízí velmi přesný touchpad a bohatý výběr portů, včetně HDMI 2.0 a USB Type-C® pro snadný přenos dat, rozšíření displeje a nabíjení dalších zařízení.

Více zábavy: S důrazem na zábavu nabízí Pavilion x360 14 nejnovější procesory Intel® Core™ 10. generace a volitelnou grafiku Iris™ Plus. Při sledování oblíbených pořadů si zamilujete HD nebo FHD displeje s vyšším poměrem obrazovky k tělu a s minimálními okraji po třech stranách, stejně jako duální reproduktory, B&O Audio a HP Audio Boost pro více pohlcující zážitek.

Práce a hraní: Připojte se a začněte den rychleji s volitelným Wi-Fi 6. S moderním pohotovostním režimem pro bezpečné přihlášení vám volitelná čtečka otisků prstů poskytne rychlý a pohodlný přístup. Ukažte vaši kreativní stránku pomocí podpory simultánního použití pera a dotyku.

Dostupnost:

HP Pavilion x360 14 bude v České republice v prodeji od 1. června za ceny od 14 490 Kč a bude dostupný ve stříbrné, zlaté a zelenomodré barvě.

 

Zdroj informací

HP a NejBusiness.cz

Datum

3. května 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.4904 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál