Direct slaví další milník. Portfolio překonalo hranici dvou miliard

Direct slaví další milník. Portfolio překonalo hranici dvou miliard

Kde jsi pojištěný? Stále více lidí na tuto otázku odpoví „U Directu“. Počet klientů Direct pojišťovny totiž neustále roste. A to u všech produktů. „U pojištění vozidel se počet smluv za poslední rok zvýšil o 17 %, u pojištění majetku je to dokonce 93 %. Daří se nám také v oblasti pojištění podnikatelů, tam je nárůst 61 %,“ shrnula růst mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Díky tomu, že roste počet klientů, roste i takzvané portfolio, které poprvé překonalo hranici dvou miliard korun. „Naše portfolio od roku 2015 stále strmě roste. V té době mělo portfolio hodnotu 483 milionů korun. Takže nárůst za posledních pět let je přes 300 procent,“ dodala Nela Maťašeje.

Portfoliem rozumíme souhrn předepsaného pojistného u všech aktuálně uzavřených pojistných smluv. Předepsané pojistné je pak konečná částka pojistného po přirážkách a slevách, kterou má uhradit klient pojišťovně za určité období.

O Directu

Direct pojišťovna vznikla v roce 2015 proto, aby vrátila pojišťovnictví jeho původní smysl – pomáhat lidem, když se něco stane. Za tu dobu si získala přes 300 tisíc klientů, jejichž počet stále roste. A to nejen díky lidskému přístupu, ale také díky jednoduchosti, spolehlivosti a rychlosti, které jsou součástí všech produktů a služeb. Direct totiž vždy kladl a klade důraz na klienta a jeho spokojenost. I proto patří mezi nejrychleji rostoucí pojišťovny. Direct se specializuje na neživotní pojištění, které nabízí jak lidem, tak firmám.

Zdroj informací

Direct pojišťovna a NejBusiness.cz

Datum

27. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5509 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál