AXA začne postupně otevírat své pobočky

AXA začne postupně otevírat své pobočky

Skupina AXA začne od pondělí 27. dubna za zvýšených preventivních a hygienických opatření postupně otevírat vybrané pobočky na území České republiky a Slovenska. Otevřeny budou v obvyklou pracovní dobu, na kterou jsou klienti v dané lokalitě či daném regionu zvyklí. Dostupnost jednotlivých poboček je možné ověřit na www.axa.cz.

„Jsme rádi, že po více než měsíci, kdy jsme naše pobočky z preventivních důvodů uzavřeli, abychom pomohli omezit fyzický kontakt mezi lidmi, můžeme opět některé z nich otevřít za zvýšených bezpečnostních a hygienických opatření,“ říká Peter Socha, zástupce generálního ředitele skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

Klienti AXA mohou i nadále řešit většinu úkonů tykajících se smluv ONLINE a to odkudkoliv. Stačí jim k tomu chytrý telefon, tablet nebo počítač a připojení k internetu. Klientům i neklientům nabízí na bezplatné lékařské konzultace po telefonu a na Facebooku spustila informačního chatbota ke koronaviru. Klientům AXA je k dispozici speciální sekce na www.axa.cz, kde naleznou videa a odpovědi na otázky týkající se pojištění, investování a penzí v souvislosti se situací vyvolanou pandemií koronaviru.

Skupina AXA uzavřela své pobočky v České republice a na Slovensku z preventivních důvodů 16. března, aby přispěla k potřebě omezení fyzického kontaktu mezi lidmi a chránila tím své klienty, zaměstnance a finanční poradce.

AXA kryje onemocnění COVID-19 v plném rozsahu dohodnutém v pojistné smlouvě i v případě pandemie. Při potvrzení diagnózy onemocnění COVID-19 poskytne AXA svým klientům zrychlené pojistné plnění. Pojistná událost v případě pracovní neschopnosti či hospitalizace je poté posouzena na základě neschopenky, na které je potvrzena daná diagnóza. Lékařskou zprávu je možné v tomto případě doložit až zpětně.

V případě potřeby mohou klienti AXA kontaktovat svého finančního poradce emailem nebo telefonicky, respektive AXA linku na čísle +420 292 292 292 nebo na emailu info@axa.cz.

O Skupine AXA

Skupina AXA je světovým lídrem v oblasti pojištění a správy majetku. Více než 171 000 zaměstnanců pečuje o 105 milionů klientů v 63 zemích celého světa. V Mezinárodních standardech účetního výkaznictví (IFRS) byly výnosy skupiny za rok 2018 oceněny na částku 102,9 miliard EUR, podkladové výnosy na 6,2 miliard EUR. K 31. prosinci 2018 spravovala skupina AXA aktiva ve výši 1 424 miliardy EUR.

Akcie AXA jsou registrovány na hlavním trhu burzy Euronext Paris pod symbolem CS (ISN FR 0000120628 - Bloomberg: CS FP – Reuters: AXAF.PA). Ve formě ADS (American Depositary Share) jsou akcie AXA kótovány na platformě OTCQX pod symbolem AXAHY.

Skupina AXA je zahrnuta do nejvýznamnějších mezinárodních indexů SRI, jako jsou Dow Jones Sustainability Index (DJSI) a FTSE4GOOD. Je zakládajícím členem Finanční iniciativy OSN (UNEP FI), Principů udržitelného pojištění OSN (PSI) a signatářem Zásad odpovědných investic OSN.

Skupina AXA v České republice a na Slovensku poskytuje produkty a služby v oblasti životního a neživotního pojištění, důchodového zabezpečení a investičních podílových fondů. Má 1,5 milionů klientů, 523 zaměstnanců a spravuje aktiva ve výši 5,3 miliardy eur.

Zdroj informací

AXA a NejBusiness.cz

Datum

27. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8159 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál