HONOR oslavil Fans Days 2020 a zaznamenal rekordní nárůst prodeje v České republice a na Slovensku

HONOR oslavil Fans Days 2020 a zaznamenal rekordní nárůst prodeje v České republice a na Slovensku

Technologická značka HONOR nedávno uspořádala globální festival Fans Days 2020, který běžel po celém světě od 30. března do 12. dubna za podpory ambasadorů mnoha zvučných jmen. V rámci festivalu se ve slevách objevilo široké portfolio výrobků od nositelné elektroniky (fitness náramky nebo chytré fitness hodinky), mobilních telefonů až po novinku, sérii notebooků HONOR MagicBook. Jak dopadly jednotlivé regiony včetně České republiky a Slovenska?

„Při této příležitosti bychom chtěli poděkovat fanouškům po celém světě za stálou podporu i v této nelehké době, kdy nás všechny čekalo a čeká velké množství výzev. Vážíme si každého zakoupeného produktu, protože i malý nákup udržuje ekonomiku ve zdravém stavu nehledě na okolnosti,” řekl George Zhao, globální prezident značky HONOR.

HONOR pokračuje v expandování vlastního eshopu napříč Evropou

Od 30. března do 14. dubna HONOR zaznamenal rekordních 325 milionů návštěv na Hihonor.com. Přes více než 106 0001 se pak na stránce rovnou zaregistrovalo. Nejen díky atraktivní možnosti získání extra slev a speciálních nabídek se pak přes 544 7702 lidí zúčastnilo programu HONOR ambasadorů po celém světě.

HONOR, který dlouhobě profiluje jako technologická značka, se zaměřuje na nabídku nadstandarních produktů a urychlení nákupního procesu na co nejmenší počet kroků. Samozřejmě nezapomíná na benefity pro zákazníky, jako je např. vrácení zboží zdarma3, dodání zboží zdarma4 a exkluzivní slevy na vybrané produkty pro VIP zákazníky.

Po úspěšném otevření eshopu na Hihonor.com v Holandsku v říjnu 2019 se v nové, vylepšené formě eshop představil také ve Francii a Německu v březnu 2020. Další plány jsou na duben v Itálii a Španělsku. Během května by měl HONOR otevírat eshop také ve Velké Británii.

HONOR plánuje spuštění eshopu na platformě Hihonor.com v mnoha dalších zemích Evropy ještě během tohoto roku v souladu se svojí strategií být ještě o krok blíže mladé generaci po celém světě.

Sledujte HONOR na sociálních sítích

Instagram: https://www.instagram.com/honorczsk/

Facebook: https://www.facebook.com/Honorcz/

Twitter: https://twitter.com/HonorCZSK

YouTube: https://bit.ly/honor-cz-sk-youtube

TikTok: https://www.tiktok.com/@honor_czsk

Zdroj informací

HONOR a NejBusiness.cz

Datum

20. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.5354 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál