Energie ČS umožňuje zákazníkům vyřídit své požadavky z domova prostřednictvím videohovorů

Energie ČS umožňuje zákazníkům vyřídit své požadavky z domova prostřednictvím videohovorů

Současná situace nouzových a zvýšených hygienických opatření v období pandemie koronaviru ovlivňuje i segment energií, zejména pak komunikaci a služby zákazníkům. Energie ČS, dceřiná společnost České spořitelny, která se zaměřuje na kompletní zajištění dodávek elektrické energie a zemního plynu, spouští službu komunikace se zákazníky pomocí videohovorů. Ty jsou vyřešeny uživatelsky přívětivou formou bez nutnosti stahování a instalace programů.

„Abychom našim klientům usnadnili řešení veškerých jejich požadavků, a přitom omezili nebezpečí přenosu nákazy, spouštíme pro naše současné i potenciální zákazníky možnost spojit se s námi pomocí videohovoru z bezpečí jejich domova,“ říká Jan Kovalský z Energie ČS.

Pro spojení se pomocí video hovoru nepotřebuje klient stahovat a instalovat žádný program nebo aplikaci ani nepotřebuje žádné speciální technické vybavení. Stačí běžný stolní nebo přenosný počítač s web kamerou, tablet nebo chytrý telefon. Video hovory umožňují i sdílení obrazovky, což usnadňuje například představení a kontrolu specifikací produktu.

„Náš operátor klientovi zašle odkaz do služby Google Meet a po kliknutí na tento odkaz je hovor zahájen. Ještě před samotným spuštěním video hovoru si klient na obrazovce může zkontrolovat nastavení kamery a mikrofonu,“ upřesňuje Jan Kovalský.

V současnosti mají klienti Energie ČS několik možností pro komunikace a vyřízení všech svých požadavků.

  • Osobní schůzka se specialistou nefinančních služeb na pobočce České spořitelny. Při návštěvně pobočky platí podobné hygienické požadavky jako například při návštěvě obchodů, provoz některých poboček je navíc omezen.
  • Videokonference z pobočky České spořitelny. Platí podobná omezení jako u možnosti výše.
  • Bezplatná telefonní linka 800 888 880. Je v provozu každý všední den od 8:00 do 16:30.
  • E-mailem na adrese info@energie-cs.cz
  • Nově pomocí videohovoru z domova. I pro videohovory platí provozní doba od 8:00 do 16:30.

Zdroj informací

Energie ČS a NejBusiness.cz

Datum

20. dubna 2020

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.8155 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál