DS mobilizace v době koronaviru

DS mobilizace v době koronaviru

Zaměstnanci společnosti DS Automobiles jsou v dnešní bezprecedentní krizi připraveni naplno bojovat proti pandemii.

V pondělí 9. března byla ve všech podnicích zavedena politika zaměřená na ochranu všech zaměstnanců. Aby bylo možné čelit již tak výjimečné situaci, bylo vydáno rozhodnutí o upřednostnění home office a zaměstnanci v provozu dostali doporučení, která mají dodržovat. Od pondělí 16. března byl v souladu s rozhodnutími úřadů zaveden home office všude.

Společnost DS Automobiles současně spustila pomoc pro pracovníky zapojené do boje proti pandemii. Služba DS Assistance vytvořila plán pro zajištění kontinuity. Obvyklé služby nabízené zákazníkům DS Automobiles jsou zajišťovány přednostně pro osoby zapojené do boje s koronavirem. Díky službě DS Service Valet je možné převzít vůz u zákazníka a zajistit jeho údržbu, aniž by musel zákazník cestovat do servisu. Těmto zákazníkům také půjčujeme náhradní auta, aby se mohli nadále přemisťovat. Po celé Francii otevřely DS Stores a DS Salons podle možností zaměstnanců své poprodejní služby. Tento plán byl nasazen ve všech zemích s nuceným omezením pohybu a karanténou.

Skupina PSA nejprve zajistila distribuci několika stovek tisíc masek a zdravotnického vybavení do zařízení ve Francii, Itálii a Španělsku a poté se zapojila do výroby 10 000 respirátorů Air Liquide Medical Systems. 22. března byl za pomoci týmu inženýrů spuštěn v továrně Poissy, kde se vyrábějí vozy DS 3 Crossback, speciální provoz na výrobu centrálního bloku systému respirátorů. Dobrovolní zaměstnanci se zapojili do technických a sociálních projektů na pomoc zdravotníkům, policistům či hasičům nebo i osamělým lidem.

Zákazníci, kteří si měli převzít vůz DS 3 Crossback nebo DS 7 Crossback během doby nuceného omezení pohybu a karantény, mají k dispozici bezplatně službu DS Delivery Valet. Ta nový vůz zákazníka při zachování bezpečnostních hygienických pravidel dopraví, kam potřebuje. Tato služba, kterou již využily stovky zákazníků DS Automobiles, umožňuje využívat eleganci a kvalitu DS, i když výroba stojí a je nařízeno omezení pohybu!

Zdroj informací

DS Automobiles a NejBusiness.cz

Datum

19. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.8558 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál