Samsung s ohledem na současnou pandemii prodlužuje záruční dobu až o 4 měsíce

Samsung s ohledem na současnou pandemii prodlužuje záruční dobu až o 4 měsíce

Společnost Samsung nabízí svým zákazníkům kvůli omezením způsobeným koronavirem (COVID-19) automatické prodloužení záruky až o 4 měsíce. Servisní střediska Samsungu nadále fungují v upraveném režimu. Značkové prodejny Samsung jsou uzavřeny, na oficiálním e-shopu Samsung.cz mohou však zákazníci nakupovat bez omezení a s dopravou zdarma.

Koncovým zákazníkům1, kteří nemohou uplatnit reklamaci svého zařízení Samsung v rámci záruční doby kvůli omezením způsobeným koronavirem COVID-19, a kterým vyprší záruka na zařízení v období od 15. března do 15. června, nabízí Samsung automatické prodloužení záruky do 15. července. Nabídka platí na všechny produkty Samsung zakoupené v České republice.

„V této náročné době jsme přesvědčeni, že je důležité držet spolu, i když musíme zůstat odděleni. Prodloužením záruční doby až o 4 měsíce chceme chránit zdraví našich zákazníků i našich servisních techniků a umožnit jim v klidu vyřídit případnou reklamaci,“ říká Jan Procházka, ředitel zákaznických služeb společnosti Samsung. A dodává: „V souladu s nařízením vlády jsme museli uzavřít značkové prodejny, servisy ale stále fungují – byť pochopitelně v upraveném režimu. Prosíme však naše zákazníky, aby před návštěvou servisního střediska nejdříve kontaktovali naši bezplatnou zákaznickou linku.“

Oficiální e-shop Samsung.cz funguje bez omezení, není jen dostupná platba na dobírku a zásilky se posílají pouze na území České republiky, a to zdarma na všechno zboží a všechny druhy dopravy.

Postup při reklamaci zařízení

Spotřebitel může reklamaci řešit s prodejcem, nebo se obrátit přímo na autorizovaná servisní střediska Samsung. Pokud zvolí řešení přes servisní středisko, doporučujeme následující postup:

1. V první řadě může spotřebitel telefonicky kontaktovat zákaznickou linku, která je nadále dostupná nonstop. Na české bezplatné číslo (+420) 800 726 786 může zatelefonovat nebo poslat zprávu přes WhatsApp. Na lince se mu vyškolení operátoři pokusí pomoci a poradit na dálku.

2. V případě, že je to nutné, lze porouchaný přístroj fyzicky opravit. V takovém případě může zákazník buď zaslat své zařízení poštou či některou jinou zásilkovou službou, což se v dnešní době doporučuje.

3. Spotřebitel může též osobně navštívit vybraná servisní střediska Samsung, jež zůstala otevřená a jsou dostupná na stránce zákáznické podpory.


Předtím než zakázník osobně navštíví servisní středisko, by měl nejdříve zavolat na výše uvedenou bezplatnou infolinku, kde mu operátoři sdělí aktuální informace o otevírací době a bezpečnostních opatřeních.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými průlomovými myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, systémů LSI, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

Zdroj informací

Samsung Electronics Co., Ltd. a NejBusiness.cz

Datum

10. dubna 2020

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6745 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál