Axis uvádí nové ultrakompaktní IP kamery s 360° záběrem bez slepých míst

Axis uvádí nové ultrakompaktní IP kamery s 360° záběrem bez slepých míst

Axis Communications představuje nové přírůstky do řady síťových kamer AXIS M30 – modely AXIS M3068-P a AXIS M3067-P. Tyto ultrakompaktní pevné kopulové kamery jsou k dispozici za atraktivní ceny, jsou vybaveny k fungování ve dne i v noci a nabízejí technologii Forensic WDR, která umožňuje kvalitní obraz i při scéně s tmavými a světlými oblastmi.

AXIS M3068-P je malá kopulová kamera s rozlišením 12 MP, která při zapnuté funkci Forensic WDR nabízí rychlost snímání až 15 f/s, zatímco 6MP model AXIS M3067-P dosahuje s Forensic WDR snímkové frekvence až 30 f/s, a navíc nabídne také technologii Lightfinder, která pomáhá se světelnou citlivostí a jasnými barvami i při osvětlení s nízkou intenzitou. Oba modely dokážou zprostředkovat špičkový záběr v panoramatickém rozsahu 360° bez jakýchkoli slepých míst či mrtvých úhlů a zároveň množství jednotlivých záběrů s korekcí perspektivy obrazu.

Kamery jsou navržené tak, aby se daly rychle a snadno instalovat, a dodávají se zaostřené, takže není nutné ruční ostření. Pomocí funkce digitálního rolování lze navíc otáčet záběr kamery.

Mezi nejdůležitější charakteristiky patří:

  • Panoramatický záběr 360°
  • Technologie Forensic WDR, Lightfinder, funkce denního a nočního vidění
  • Kompaktní a diskrétní design
  • Kompresní technologie Zipstream podporující kodeky H.264 a H.265
  • Ekologicky šetrné materiály

Obě kamery nabízejí kapacitu k výkonné analýze videa a kromě toho také technologii Axis Zipstream s podporou formátů H.264 i H.265, což významně snižuje nároky na šířku pásma a kapacitu úložiště. Tyto ekologicky šetrné malé kopulovité kamery navíc neobsahují žádné PVC a jsou z 71 % vyrobeny z recyklovaných materiálů.

Kamery se začnou dodávat prostřednictvím distribučních kanálů společnosti Axis ve 2. čtvrtletí 2020 za doporučené koncové ceny 18.300 Kč u AXIS M3068-P a 12.800 Kč M3067-P.

O společnosti Axis Communications

Společnost Axis vytváří chytřejší a bezpečnější svět s pomocí síťových řešení, která otevírají přístup k lepšímu zabezpečení a k novým způsobům podnikání. Axis jako lídr v oblasti síťového videa nabízí produkty a služby pro videodohled a analýzu videa, řízení přístupu a audiosystémy. Společnost Axis má přes 3 000 zaměstnanců ve více než 50 zemích a při poskytování klientských řešení spolupracuje s globální sítí partnerů. Společnost Axis byla založena v roce 1984 a sídlí ve švédském Lundu. Více informací o společnosti Axis najdete na naší webové stránce www.axis.com.

Zdroj informací

Axis a NejBusiness.cz

Datum

9. dubna 2020

Fotogalerie

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.3839 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál