AFI Europe dokončila 3. fázi rezidenčního projektu Tulipa Třebešín

AFI Europe dokončila 3. fázi rezidenčního projektu Tulipa Třebešín

Developer AFI Europe dokončil výstavbu třetí fáze rezidenčního projektu Tulipa Třebešín v Praze 3. Bytový dům čítá celkem 133 jednotek ve velikostech od 1+kk do 4+kk s vlastním balkónem, terasou anebo zahradní terasou. Všechny byty jsou již prodány a noví majitelé se budou moci nastěhovat na přelomu května a června.

„Díky kaskádovitě ustupujícím podlažím má devítipodlažní dům jižně orientované terasy, které budově dodávají charakteristický vzhled a rezidentům pocit soukromí pod širým nebem,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

Rozsáhlý rezidenční projekt Tulipa Třebešín dohromady zahrnuje čtyři etapy výstavby o 750 standardních bytech a dalších 25 luxusních bytech v 5 viladomech. Aktuálně se staví již 4. fáze, kterou AFI Europe dokončí na podzim letošního roku, podobně jako komorní bydlení ve viladomech. Součástí projektu je také park a již fungující mateřská školka s kapacitou pro šedesát dětí.

 

O společnosti AFI Europe Czech Republic

AFI EUROPE Czech Republic je předním investorem a developerem v oblasti komerčních a bytových nemovitostí. V České republice společnost působí od roku 1997, kde dokončila celou řadu úspěšných projektů: nákupní centra Palác Flora a AFI Palác Pardubice, rezidenční komplexy Korunní Dvůr, Tulipa Rokytka, Tulipa Modřanská rokle a Tulipa City nebo logistický park D8 European Park.
Na poli kancelářských nemovitostí AFI EUROPE Czech Republic dosud realizovala tři fáze administrativního centra Classic 7 Business Park, AFI Karlín a AFI Vokovice v Praze 6 - Veleslavíně. Aktuálně je ve výstavbě devatenáctipodlažní budova A v multifunkčním projektu AFI City ve Vysočanech na bývalém brownfieldu u stanice metra Kolbenova. V procesu výstavby je také rezidenční projekt Tulipa Třebešín v Praze 3 a připravuje se výstavba Tulipa Karlín v Praze 8.

Zdroj informací

AFI EUROPE Czech Republic a NejBusiness.cz

Datum

15. února 2020

Fotogalerie

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Doporučujeme

Zajímavosti a tiskové zprávy

11. června 2025

SÚIP: V roce 2024 provedl bezmála 19 000 kontrol a udělil pokuty za téměř 470 miliónů

Celkem 18 969 provedených kontrol, 5 595 udělených pokut v celkové výši 468 994 500 korun, ale i 1 934...

6. června 2025

První vysokorychlostní trať v ČR „Moravská brána“ je blíže realizaci

První vysokorychlostní trať v České republice uspěla v procesu posouzení vlivů na životní prostředí (EIA)...

4. června 2025

Firmy v železničním průmyslu nabízejí stovky pracovních míst pro letošní absolventy technicky zaměřených středních škol

Členské firmy Asociace podniků českého železničního průmyslu - ACRI letos nabízejí stovky pracovních míst,...

16. května 2025

Samsung přebírá špičkového globálního výrobce HVAC zařízení FläktGroup

Společnost Samsung Electronics oznámila, že uzavřela dohodu o převzetí veškerých akcií skupiny FläktGroup,...

27. dubna 2025

SGEF reportuje 36% nárůst financování strojů a technologických zařízení

Société Générale Equipment Finance (SGEF), tuzemský lídr nebankovního financování firem a člen Skupiny...

25. dubna 2025

Flexibilních kanceláří v Česku už je přes 172 500 metrů čtverečních. A bude jich více i v regionech

Flexibilní kanceláře v Česku zažívají rekordní růst. Po utlumení poptávky během pandemie sledujeme výrazné...

22. dubna 2025

IROP v roce 2024: 2 409 podpořených projektů a investice za 26,5 miliardy korun

Integrovaný regionální operační program (IROP) v roce 2024 významně podpořil rozvoj regionů napříč všemi...

17. dubna 2025

Inspekce práce v loňském roce při kontrolách odhalila téměř 2 tisíce nelegálně pracujících osob

V uplynulém roce 2024 bylo při kontrolách Státního úřadu inspekce práce odhaleno téměř 2 tisíce nelegálně...

9. dubna 2025

ABB, Smart View a Keyence otevřely studentům dveře do reálného světa robotiky na RoboVision Hackathonu

ABB, Smart View a Keyence uspořádali RoboVision Hackathon, který studentům nabídl jedinečnou možnost...

8. dubna 2025

Exportéři hledají nové trhy. Diverzifikace je klíčem ke stabilitě a odolnosti

České firmy přehodnocují své exportní strategie v reakci na geopolitický vývoj, regulatorní změny a...

Reklama

Page generated in 1.5992 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál