Španělé objevují moravské regiony

Španělé objevují moravské regiony

Poslední zářijový týden proběhl ve Španělsku již čtvrtý ročník RoadShow Choca los Cinco 2019, kterou společně organizují zahraniční zastoupení národních centrál cestovního ruchu – Velké Británie, Izraele, Polska, Norska a České republiky.

Na pěti workshopech konajících se ve španělských městech Valladolid, Madrid, Valencie, Barcelona a Bilbao, představili více než 350 zástupcům španělských cestovních kanceláří a touroperátorů svoji bohatou turistickou nabídku a otevřeli možnost spolupráce s incomingovými cestovními kancelářemi i leteckými společnostmi.

Pěti workshopů se zúčastnily i české a slovenské incomingové cestovní kanceláře Dorado Tours, La Bohéme, MuchaPraga a E-Travel.SK.

„Ze všech měst, kde se konaly workshopy je Česko velmi dobře dostupné a ze stran španělských cestovních kanceláří jsme se setkali s velkým zájmem o destinaci Česká republika,“ říká Alejandro Zarcero ze společnosti Dorado Tours.

„Španělští turisté mají o návštěvu České republiky zájem. Každoročně jich do naší země vycestuje více než čtvrt milionu,“ říká ředitelka CzechTourism ve Španělsku Markéta Lehečková a pokračuje: „Naší snahou je nasměrovat španělské turisty do regionů a nabídnout jim takový program, aby tam trávili více času.

Největší povědomí mají zatím o Karlových Varech, Českém Krumlově nebo Plzni. Ale láká je již také Morava. Především pak Olomouc, Kroměříž, Brno, Mikulov nebo Lednicko-Valtický areál.“

Zdroj informací

CzechTourism a NejBusiness.cz

Datum

19. října 2019

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.6465 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál