Expanze New Worku v ČR pokračuje

Expanze New Worku v ČR pokračuje

Společnost New Work, poskytovatel flexibilních kancelářských prostor, pokračuje ve své expanzi v Česku. Po spuštění kanceláří v budově Dynamica v pražské Waltrovce plánuje ještě do konce letošního roku otevřít pracovní prostory v areálu Rustonka v Praze Karlíně. A během roku 2020 by měly přibýt do nabídky New Worku další čtyři pražská centra.

„Do konce roku 2020 plánujeme provozovat v Praze prostory nejméně v 7 lokalitách o celkové ploše více než 25 tisíc metrů čtverečních. Tím New Work ještě výrazněji potvrdí roli významného hráče na českém trhu,” prohlásil na slavnostní akci v prostorách jinonické Dynamiky zakladatel a výkonný ředitel společnosti Hubert Abt. „Daří se nám ale i v dalších zemích. V říjnu přibyde do naší nabídky nové město – polská Lodž – a v listopadu navážeme otevřením nového centra v Krakově. Postupně se tak naše působnost rozšíří ze současných 7 měst a během roku 2020 budeme přítomni už ve 12 městech regionu střední a východní Evropy,” naznačil další plány.

„Velice mě těší, že náš koncept nabídky pracovních prostor pro větší firmy za velmi flexibilních podmínek má úspěch a je klienty oceňován. Naše prostory v Dynamice přinášejí zcela novou kombinaci designu a funkčnosti zároveň. Máme zde 86 kanceláří s prostorem až pro 300 pracovníků, což je vhodné zejména pro střední a velké společnosti. Prostory můžeme klientovi libovolně oddělit a dispozičně upravit, aby měl svůj oddělený přístup a design na míru včetně vlastního brandingu. Na rozdíl od klasických nabídek kancelářských prostor přináší náš koncept firmám několik obrovských výhod: naprostou flexibilitu – nastěhovat se mohou klidně hned druhý den po podpisu smlouvy –, nulovou potřebu kapitálových investic dopředu a k dispozici mají kompletní služby našich recepčních a zákaznického týmu. Firmy se tak u nás mohou soustředit čistě na svou práci, protože o kanceláře se jim staráme my. Prostory jsou zcela vybavené a vše se hradí až v rámci průběžných plateb,“ doplnila Zsófia Toropila-Vakula, generální ředitelka české pobočky New Worku.

Společnost New Work založil německý podnikatel Hubert Abt v roce 2012, kdy firma otevřela své první kancelářské centrum v maďarské Budapešti. Od té doby rozšířila svou působnost, aktuálně působí v 5 zemích regionu střední a východní Evropy (vedle Maďarska dále v Polsku, Česku, Rumunsku a na Ukrajině) a od svého založení se v tomto regionu firma rozrůstá o 100 % každý rok. V České republice působí New Work od roku 2018, kdy otevřel své první kancelářské centrum v budově Coral Office Park v pražských Nových Butovicích. Do konce roku 2020 plánuje mít New Work v provozu 50 kancelářských center s celkovou plochou přes 130 tisíc metrů čtverečníc a upevnit tak pozici druhého největšího poskytovatele pracovních prostor v regionu.

Firma aktuálně změnila svou formu ze společnosti s ručením omezeným na akciovou společnost a zvýšila své základní jmění na 10 milionů euro, aby financovala další růst.

Zdroj informací

NEW WORK a NejBusiness.cz

Datum

1. října 2019

Fotogalerie

Diskuse

Žádný komentář dosud nebyl vložen

Hledáme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Facebook

Page generated in 1.7043 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál