Technický ředitel - Jihomoravský kraj

ID pracovní pozice: 20220902-TR-JMK-NB

Pro významnou mezinárodní firmu se zaměřením na strojírenství hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Technický ředitel / Technická ředitelka - Jihomoravský krajj.
Pokud máte zkušenosti z manažerské pozice a vedením lidí, máte prokazatelné výsledky a především je Vám blízký technický obor, pak nám zašlete Váš životopis. Můžete pracovat pro  mezinárodní firmu vyvíjející a vyrábějící komponenty pro zákazníky z několika významných oborů (potravinářství, automotive, lodní a železniční průmysl...).

Součástí Vaší práce bude další rozvoj společnosti  a naplňování potřeb jejich zákazníků.  Budete se spolupodílet na vyhledávání nových obchodní příležitostí (vývoj nových produktů, které naleznou uplatnění na trhu). Povedete tým cca 30 lidí ve vývoji a výrobě. Budete spolupracovat s kolegy na obchodních pozicích a samozřejmě s vedením společnosti v České republice i v zahraničí.

Budete se také podílet na plánování investic, zkvalitňování postupu výroby a nástrojích kvality.

Náplň práce

  • budete se věnovat vývoji a technickém a obchodnímu rozvoji firmy
  • povedete tým cca 30 kolegů
  • budete spolupracovat s ostatními manažery

  • pravidelně budete reportovat vedení firmy
  • budete optimalizovat procesy ve společnosti a navrhovat zlepšení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, technického směru výhodou
  • znalost technické dokumentace jsou vítány
  • dobrá znalost AJ podmínkou
  • prokazatelná zkušenost s vedením lidí

  • znalost standardů ISO norem
  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • flexibilita
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stresu
  • ochotu cestovat po ČR i do zahraničí
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice
  • ochotu učit se novým věcem
  • tah na branku
  • proaktivní přístup

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • možnost výuky jazyků
  • 25 týdnů dovolené
  • podíl na zisku společnosti v podobě bonusů a prémií

  • služební automobil
  • notebook
  • mobilní telefon

  • zázemí středně velké společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • možnost profesního vzdělávání

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 130 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle výsledků

Místo výkonu práce

Jihomoravský kraj (Brno a okolí)

Své životopisy v ČJ a AJ, společně s ID pozice 20220902-TR-JMK-NB, zasílejte na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Datum zadání nabídky

2. listopadu 2023

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení