Odborný prodejce autodílů - Jihomoravský kraj

ID pracovní pozice: 2020042802

Český prodejce autodílů hledá odborného prodejce pro region jižní Morava. Pokud jsi odborník/odbornice na automobily, baví tě tento obor a máš obchodního ducha, hledáme právě tebe.
Společnost se zabývá prodejem autodílů a vlastní síť prodejen po celé České republice a na Slovensku. Specializuje se zejména na prodej autoservisům a pneuservisům.

Svým zaměstnancům nabízí stabilní pracovní prostředí, možnost svobodně si plánovat svůj pracovní čas, zajímavé finanční ohodnocení v případě velmi dobrých pracovních výsledků.

Náplň práce

  • prodej a poradenství v oblasti autodílů
  • komunikace se stávajícími klienty
  • vyhledávaní nových klientů

  • spolupráce s kolgy na obdobné pozici, marketingem a vedením společnosti
  • každodenní služební cesty, zejména region jižní Moravy
  • účast na českých i zahraničních výstavách, veletrzích a konferencích

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání
  • specializace na automotive nebo obchod výhodou
  • dobrá znalost AJ a NJ výhodou
  • flexibilita
  • trestní bezúhonost

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • zkušenosti na obdobné pozici v automotive
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost výuky jazyků
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené

  • zázemí středně velké společnosti
  • mobilní telefon
  • stravenky
  • zvýhodněné půjčky pro zaměstnance

  • potravinové doplňky podporující zdraví
  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 60 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Jižní Morava

Své životopisy, společně s ID pozice 2020042802, zasílejte na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Datum zadání nabídky

28. září 2023

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení