Obchodní manažer - potravinářství - Plzeňsko

ID pracovní pozice: 20220902-OMP-PL-NB

Baví Vás obchod a máte obchodního ducha? Jsou Vám blízké potraviny? Umíte oslovit zákazníky. Pak právě pro Vás je určena zajímavá pracovní pozice Obchodní manažer/manažerka pro oblast potravinářství. Pracujte pro významnou českou společnost se zaměřením na potravinářský průmysl se sídlem na Plzeňsku.
Společnost působí v potravinářském průmyslu, patří mezi významné leadery ve svém oboru. Vyrábí zajímavé produkty, které jsou určeny na tuzemský trh a také export, zejména na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska a dalších zemí střední a východní evropy.

Náplní Vaší práce bude řídit tým lidí, obchodníků a pomáhat firmě v jejím dalším rozvoji a expanzi. Využijte svých zkušeností a spojte síly se zajímavou firmou sídlící nedaleko Plzně.

Náplň práce

  • podpora strategického rozvoje společnosti
  • komunikace se stávajícími klienty
  • podpora akvizice nových forem spolupráce a vyhledávaní nových klientů

  • vedení týmu 12 obchodníků
  • reporty vůči vedení společnosti
  • spolupráce s dalšími útvary společnosti
  • tuzemské a zahraniční služební cesty
  • účast na tuzemských i zahraničních výstavách, veletrzích a konferencích

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání potravinářského směru
  • dobrá znalost AJ podmínkou, RJ nebo NJ výhodou
  • flexibilita
  • trestní bezúhonost

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice nebo potravinářství
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost výuky jazyků
  • pružná pracovní doba
  • sick-day
  • 20 dnů dovolené

  • zázemí středně velké společnosti
  • služební automobil
  • notebook
  • stravenky

  • možnost ubytování / příspěvek na stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 100 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Plzeňsko

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20220902-OMP-PL-NB, zasílejte na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Datum zadání nabídky

14. října 2023

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
Heslo:

Page generated in 1.1722 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál