Stavbyvedoucí - Jihomoravský kraj

ID pracovní pozice: 20231211-ST-JMK-NB

Významná stavební firma s působnosti po celé České republice hledá vhodného/vhodnou kandidáta/kandidátku na pozici Stavbyvedoucí - Jihomoravský kraj. Společnost se zaměřuje na výstavbu dopravních a průmyslových staveb. Patří mezi významné dodavatele veřejného i soukromého sektoru.

Pokud Vás baví stavby, jste pracovití, zodpovědní, máte chuť se dále vzdělávat, chcete se podílet na významných projektech v České republice i na Slovensku a zároveň chcete nastartovat svou kariéru ve významné společnosti, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Náplň práce

  • plnění svěřených úkolů dle harmonogramu a projektové dokumentace
  • budete se podílet na významných stavbách, především v Jihomoravském kraji
  • budete pomáhat kontrolovat kvalitu díla
  • budete spolupracovat s dalšími členy týmu
  • budete spolupracovat s investory a dodavateli
  • postupně převezmete zodpovědnost za dodržování svěřených úkolů

  • budete pomáhat koordinovat své kolegy
  • budete pomáhat s přípravou reportů
  • budete pomáhat se zabezpečením dodávek materiálu a služeb

Požadujeme

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • znalost oboru
  • flexibilita
  • psychickou zdatnost a odolnost
  • samostatnost

  • trestní bezúhonost
  • odolnost vůči stres
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Přivítáme

  • chotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat
  • perfetkní znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • služební auto i k soukromým účelům
  • zázemí větší stavební firmy
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní pojištění

  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • odměna dle pracovních výkonů 40 - 60 000,- Kč
  • čtvrtletní/půlroční a roční prémie dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Jihomoravský kraj

Své životopisy, společně s ID pozice 20231211-ST-JMK-NB, zasílejte na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Související informace

Zdroj informací: NejBusiness.cz
Foto: Tayssir Kadamany, Pexels.com

Datum zadání nabídky

11. prosince 2023

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení