Inženýr kvality v automotive

Výběrové řízení již ukončeno!

Baví Vás systémy řízení? Znamená pro Vás Kvalita pojem. Chcete se podílet na výrobě zajímavých produktů pro automobilový průmysl? Pak hledáme právě Vás...

Jsme významným dodavatelem automobilového průmyslu s více jak 20 letou tradicí. Zaměstnáváme bezmála 500 zaměstnanců a sídlíme v Pardubickém kraji. Jsme součástí mezinárodní skupiny působící v několika zemích Evropy.

Přidejte se k nám a pracujte ve společnosti, která Vám nabízí zajímavé pracovní uplatnění, jistotu a stabilitu mezinárodní společnosti...

Náplň práce

  • budete se věnovat systémům řízení se zaměřením na automotive
  • ponesete zodpovědnost za dodržování systémů řízení a jejich implementaci
  • budete spolupracovat s ostatními manažery ve společnosti

  • budete se podílet na zákaznických auditech u našich dodavatelů
  • pravidelně budete reportovat vedení společnosti
  • budete optimalizovat procesy ve společnosti a navrhovat zlepšení

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání, systémy managementu výhodou
  • znalost prostředí systémů řízení
  • znalost standardů IATF 16949
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • flexibilita, ochota cestovat

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • příjemné a čestné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dobrá znalost podnikatelského prostředí
  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice nebo systémů řízení
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou

  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na ubytování

  • příjemné pracovní prostředí
  • možnost výuky jazyků

  • firemní doprava
  • zázemí velké společnosti

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 40 000,- Kč
  • osobní ohodnocení závislé na kvalitě odvedené práce

Místo výkonu práce

Pardubický kraj

Máte-li zájem o obdobné pracovní pozice, zašlete nám životopis na:
E-mail: jobs@nejbusiness.cz

Datum zadání nabídky

5. prosince 2019

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení