NEY spořitelní družstvo umožňuje na svých pobočkách prodej dluhopisů NATLAND

NEY spořitelní družstvo umožňuje na svých pobočkách prodej dluhopisů NATLAND

Na pobočkách NEY spořitelního družstva si nově mohou zákazníci od dnešního dne u našeho partnera – obchodníka s cennými papíry CYRRUS sjednat také investice do dluhopisů z řady NATLAND Assets Bond.

„Naši členové volají po dalších alternativách zhodnocení svých úspor. Tímto jim dáváme možnost více diverzifikovat a tedy rozložit možné riziko v rámci jejich investic. Segment dluhopisů je k tomu vhodný,“ říká Lukáš Hartl, předseda představenstva NEY spořitelního družstva.

„Prostředky z těchto dluhopisů využívá emitent především na investice v oblasti realit a energetiky,“ vysvětluje ředitel depozitního obchodu a marketingu spořitelního družstva NEY Petr Vondráček.

Dluhopisy jsou mezi investory oblíbené, protože jsou jasně daným investičním produktem a právě jejich charakterem je klienti vnímají jako investici se zajímavým ziskem.

NEY spořitelní družstvo

NEY spořitelní družstvo je tradiční česká finanční instituce, která letos oslavila 21 let od svého založení. Svým členům z řad občanů, živnostníků a firem nabízí atraktivní úvěrové a spořicí produkty. Vlajkovou lodí produktového portfolia jsou pojištěný Termínovaný vklad s výhodným zhodnocením. Mezi úvěrové produkty patří Spotřebitelský a Podnikatelský úvěr. Jako jediná z finančních institucí v České republice začala nabízet spotřebitelský úvěr Americká hypotéka bez pravidelných měsíčních splátek. Zakládáme si zejména na osobním přístupu a individuálním přizpůsobení naší nabídky potřebám klienta. Stejně jako bankovní subjekty jsme podrobeni regulaci. Dohled nad činností NEY spořitelního družstva vykonává Česká národní banka.

Zdroj informací

NEY spořitelní družstvo a NejBusiness.cz

Datum

14. června 2021

Sociální sítě NejBusiness.cz

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 2.3123 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál