Produktový manažer

Hledáte práci, která vás bude bavit a zároveň pro vás bude výzvou? Hledáme nové kolegy, kteří s námi budou stát u vzniku nového – ambiciózního projektu. Rádi se smějeme, jsme zapáleni pro naši práci, jsme kreativní a máme smysl pro analýzu. Poznáváte se v tom? Pokud ano, rádi se s vámi seznámíme osobně.

Náplň práce

  • správa produktové databáze
  • komunikace s dodavateli a nákupním oddělením
  • copywriting
  • příprava dat pro e-shop a online marketing
  • spolupráce na marketingových kampaních
  • analýza prodejních dat
  • aktivní spolupráce při nastavování vnitropodnikových procesů a KPI´s

Požadujeme

  • analytické schopnosti
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • výbornou znalost českého jazyka
  • minimálně SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka - uroveň B2
  • chuť posouvat se dál a nést odpovědnost nejen za sebe
  • odolnost vůči stresu
  • pečlivost, samostatnost
  • pokročilá znalost MS Excel
  • znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • pohodové prostředí plné milých a ochotných lidí, kde voní dobrá káva či různé druhy čajů
  • mzdové ohodnocení, které odpovídá vašim předchozím zkušenostem i nárokům na pozici
  • benefity ve výši 2 000 Kč čistého měsíčně, které si vyberete Vám na míru (stravenky, kultura, sport, cestování, aj.)
  • hodnoticí prémie každého půl roku
  • o týden volna navíc (celkem 5 týdnů)
  • možnost řídit velké projekty
  • slevy na naše produkty
  • bezva pocit z dobře vykonané práce

Místo výkonu práce

Brno

Kontakt

BAUHAUS
Strážní 852/7
63900Brno, Štýřice

Související informace

Zdroj informací: BAUHAUS

Datum zadání nabídky

13. července 2018