Přípravář automobilů

Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Rádi komunikujete s lidmi? Chcete ovlivnit výši Vašeho měsíčního příjmu? – Ano? Tak právě pro Vás jsme tím vhodným zaměstnavatelem!

AutoESA se již od roku 1997 zabývá prodejem a výkupem ojetých vozů a každoročně prodáme cca deset tisíc ojetých vozů. Jsme prvním certifikovaným prodejcem ojetých vozů.

Chcete-li se i Vy podílet na našich výsledcích, zašlete Váš životopis! Každý, kdo má pozitivního ducha a chuť na sobě pracovat, může rozšířit řady našeho týmu.

Náplň práce

  • převzetí vykoupených vozů
  • mytí a příprava vykoupených vozů k prodeji
  • odvoz vozů na prodejní plochu
  • mytí a péče o vozy na prodejních plochách

Požadujeme

  • loajálnost, pracovitost
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ŘP skupiny B
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • motivující platové ohodnocení
  • hlavní pracovní poměr
  • pracovní dobu - krátký, dlouhý týden
  • zázemí stabilní české společnosti
  • pracoviště Praha - Štěrboholy
  • nástup ihned

Místo výkonu práce

Praha - Štěrboholy

Kontakt

AutoESA a.s.
Průmyslová 1306/7
102 00 Praha 10

Související informace

Zdroj informací: AutoESA a.s.

Datum zadání nabídky

7. února 2017

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení