Element Logic posiluje nová finanční manažerka Jitka Špičáková

Element Logic posiluje nová finanční manažerka Jitka Špičáková

Novou posilou společnosti Element Logic ve finančním oddělení je Jitka Špičáková. U evropského lídra v oblasti automatizovaných skladových řešení bude zodpovědná za finanční činnosti, plánování a řízení veškerých finančních operací.

Jitka Špičáková pracovala na finančních pozicích u společností zaměřených na pojišťovací, bankovní, obchodní, farmaceutickou, zastupitelskou a výrobní činnost. Má zkušenosti také s outsourcingem finančních a daňových služeb, vedením týmu a implementací nových projektů a informačních systémů. „Jitka Špičáková je pro nás velkou posilou. Věřím, že její bohaté zkušenosti v oboru pomohou automatizovat procesy finančního oddělení českého Element Logic,“ uvádí CEO Element Logic Czech Republic Jindřich Kadeřávek.

Naposledy působila Jitka Špičáková na pozici finančního managera ve výrobní společnosti DELBAG s.r.o., kde byla zodpovědná za veškeré činnosti finančního oddělení, reporting, controlling, plánování, řízení účetních, daňových, bankovních a finančních operací a vedení týmu.

Před touto zkušeností pracovala pro společnost Česká pojišťovna, Bank Austria, Generali Pojišťovna, Obchodní oddělení Rakouského Velvyslanectví, Berlin-Chemie, Marvinpac CZ aAKT plastikářská technologie Čechy. „Element Logic je evropským lídrem ve svém oboru a těším se na nové výzvy vyplývající z této spolupráce. Mým cílem bude přispět k rozvoji automatizace finančních procesů týkajících se nejen dodávek projektů skladových řešení, ale také managementu veškerých finančních záležitostí společnosti,“ uvádí Jitka Špičáková za finanční oddělení Element Logic Czech Republic.

Zdroj informací

Element Logic a NejBusiness.cz

Datum

2. prosince 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.3459 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál