SFG posiluje své řady, na pozici COO přichází Linda Krásová

SFG posiluje své řady, na pozici COO přichází Linda Krásová

Investiční a poradenská skupina SFG rozšiřuje svůj klíčový tým o novou provozní ředitelku. Tou je manažerka Linda Krásová (47), která má dlouholeté zkušenosti s řízením a provozem startupů, středních a velkých společností, stejně jako zkušenost z pozic finanční ředitelky v mezinárodních firmách. Ve své roli se soustředí zejména na řízení a rozvoj celé skupiny SFG a naplňování strategie stanovených cílů. SFG se tak v nejbližším kvartálu s novou provozní ředitelkou (COO) plánuje zaměřit na finanční poradenství a růst vlastních developerských projektů.

„Do SFG vstupuji s vizí růstu a úspěchu, a to především díky rozvíjení dlouhodobých investičních projektů. Věřím v investice do inovací a nových produktů, stejně jako do efektivního řízení a provozu, a podporuji kreativitu lidí s cílem, aby naše skupina SFG nabízela konkurenceschopné služby a produkty. Naším společným záměrem je růst hodnoty skupiny SFG, ale i firem, do kterých se nebojíme investovat a vstoupit,“ říká Linda Krásová.

Linda Krásová má vysokoškolské vzdělání v oblasti business administration a od začátku své kariéry působila na pozicích operativního a finančního manažera – například pro síť pětihvězdičkových hotelů v Evropě a severní Africe Corinthia a taky pro českou společnost SATPO, která se od roku 1994 specializuje na výstavbu rezidenčních nemovitostí v České republice.

„Jsme rádi, že se naší novou COO stává Linda Krásová. Věříme, že její bohaté zkušenosti a lidský přístup posílí naši skupinu a povede nás k zlepšení všech řídicích procesů i výsledků celé skupiny,“ říká Michal Dědek, CEO SFG.

SFG se věnuje odbornému poradenství ve financování jednotlivců i firem, realitním službám a investicím do developmentu a nemovitostí. Kromě realizací nemovitostních projektů, jako jsou bytové jednotky a komerční prostory Gotthard Yard, Byty Vrbenského a Plzeňská, investuje taky do startupů s velkým potenciálem. Mezi ně patří například Sens, který nabízí produkty ze cvrččí mouky jako potravinu budoucnosti, nebo Edhance, jenž tvoří digitální vzdělávací obsah a edukativní programy. Dále se podíleli na startupu ETW, který maximalizuje využití plastového odpadu a zařazuje ho do cirkulární ekonomiky, projektech krabičkové diety na míru NutritionPro nebo Buildiro, který řeší optimalizaci dodávky stavebního materiálu.

Zdroj informací

SFG a NejBusiness.cz

Datum

24. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2964 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál