Renata Šolcová nastupuje na pozici marketingové manažerky společnosti TCL pro střední a východní Evropu

Renata Šolcová nastupuje na pozici marketingové manažerky společnosti TCL pro střední a východní Evropu

Na pozici marketingové manažerky společnosti TCL Electronics pro střední a východní Evropu nastupuje Renata Šolcová. Tuto pozici dosud vykonával Easton Kim, který postoupil na pozici evropského marketingového ředitele.

Renata Šolcová bude v daném regionu řídit aktivity ATL i BTL, konkrétně nastavení marketingové a retail-marketingové strategie, včetně posílení a prezentace značky TCL na vybraných trzích. Spolu se svým týmem se zaměří na public a media relations, sponzoring (zejména sportovní), retail management a partnerské marketingové aktivity.

„V nové pozici zúročím své zkušenosti z oblasti FMCG a Electronic Business. Budu usilovat o zviditelnění značky TCL na trzích, za které zodpovídám – jak v retail segmentu, tak v online prostředí. Mezi spotřebiteli a značkou TCL je třeba i nadále budovat pozitivní vztah,“ říká Renata Šolcová, CSE Marketing Manager společnosti TCL Electronics, a dodává: „TCL je ambiciozní, dynamická značka, která flexibilně reaguje na zákaznické potřeby a přináší na trh kvalitní produkty s přidanou hodnotou.“

Renata Šolcová nastoupila do společnosti TCL Electronics po předchozí práci pro značku Samsung, kde zodpovídala za retail marketing. Předtím pracovala jako brand manažerka, respektive trade marketing manažerka, u společností Bongrain, Bell nebo Nutricia.

Zdroj informací

TCL a NejBusiness.cz

Datum

23. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2114 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál