Do BiQ Group přichází Michal Korf, posílí delivery, kvalitu projektů i spolupráci napříč týmy

Do BiQ Group přichází Michal Korf, posílí delivery, kvalitu projektů i spolupráci napříč týmy

Technologická společnost BiQ Group posiluje management, nově se soustředí na standardizaci projektů, projektového řízení i spolupráci mezi týmy, a to zejména vzhledem k růstu skupiny. Na to dohlédne nová posila Michal Korf, který je dlouholetý viceprezident Komory projektových manažerů a ve firmě bude nyní zastávat pozici head of delivery – s tím se pojí i budování projektové kanceláře (PMO – project management office). Postará se rovněž o formalizaci kontroly standardů a kvality dodávky vzhledem k velkým klientům. Cílem BiQ Group je maximálně profesionalizovat stávající služby a posílit synergie a spolupráci napříč jednotlivými pobočkami.

„V BiQ Group se neustále snažíme posílit v projektové rovině, která nám skvěle funguje v jednotlivých pobočkách, tyto zkušenosti však chceme intenzivněji sdílet napříč skupinou. S tím nám nově pomůže Michal Korf, který má za sebou dlouholetou kariéru v předních světových společnostech. Zároveň se zapojí do aktivit týkajících se agilního projektového řízení a leadershipu. Věřím, že se nám s Michalovým přispěním podaří vytěžit maximum ze spolupráce vývojářů napříč pobočkami, abychom mohli dodávat ty nejlepší technologie a inovace,“ říká Boris Zovčák, COO BiQ Group.

„Těším se, že své zkušenosti z řízení projektů i consultingu zúročím také v rámci BiQ Group. Mým cílem je profesionalizovat dodávky směrem ke klientům od A do Z. Tedy udržet a posunout skvělý přístup, řízení, kvalitní delivery, ale také finanční stránku projektů a koordinaci napříč týmy a dceřinými společnostmi. Právě v užší spolupráci jednotlivých společností vidím obrovský potenciál a přidanou hodnotu pro naše klienty,“ dodává Michal Korf, head of delivery v BiQ Group.

Profesionalizace služeb i lepší akviziční proces

Michal Korf v BiQ Group nově zastává pozici head of delivery, ze které bude koordinovat jednotlivé projekty, poskytovat jim podporu a profesionalizovat služby směrem ke klientům. Jeho úsilím bude také definovat a posunout akviziční proces. Během své kariéry již vybudoval a řídil například projektovou kancelář v Cetelemu – BNP Paribas Personal Finance v Česku a na Slovensku, působil jako programový manažer v české pobočce Volkswagen Financial Services. V neposlední řadě stojí za organizací konference Project, Agile & Leadership Conference.

Zdroj informací

BiQ Group a NejBusiness.cz

Datum

10. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2908 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál