Vydavatel průkazů ISIC má nového ředitele Operations

Vydavatel průkazů ISIC má nového ředitele Operations

Nádnárodní skupina GTS Alive Group, která mimo jiné vydává a spravuje průkazy pro studenty ISIC a pro učitele ITIC, zřídila novou pozici Operations Director. Nastoupil na ni Radek Schich, který od ledna 2019 vede českou pobočku skupiny. V rámci své nové role bude mít na starosti řízení IT projektů pro všech 17 zemí skupiny a řadu dalších provozních záležitostí. Z titulu své funkce bude také jedním z pěti členů nejvyššího vedení skupiny. Celá skupina GTS Alive Group je řízena z Prahy.

„IT produkty a aplikace jsou v našem byznysu stále důležitější, například fyzický studentský průkaz ISIC se postupně přesouvá do elektronické podoby v mobilu. Mým úkolem bude práci IT oddělení systematizovat a zajistit kvalitní a včasné dodávání hotových produktů pro všech 17 zemí. Vedle toho zatím zůstávám i na pozici ředitele české pobočky, která je v rámci skupiny GTS Alive Group zdaleka největší a je hlavním zdrojem příjmů,“ říká Radek Schich.

Radek Schich působí v české pobočce GTS Alive již více než deset let. Začínal tam na obchodní pozici se zaměřením na střední školy. Postupně se přes pozici ředitele obchodu a HR propracoval až na zmíněnou pozici ředitele české GTS Alive, na které působí čtvrtým rokem a podařilo se mu firmu úspěšně provést náročným covidovým obdobím nejen bez stagnace, ale dokonce i s navýšením obratu. Nyní se tedy Radek Schich posouvá také na úroveň vedení celé skupiny.

Radku Schichovi je 40 let. Studoval bohemistiku na Univerzitě Karlově v Praze. Je ženatý a má tři děti. Mezi jeho koníčky patří výlety do přírody a četba. Jako šéf nemá rád direktivní přístup, preferuje informované spolurozhodování s kolegy založené na otevřené komunikaci a společné diskusi.

Vedle zmíněných rolí působí Radek Schich ještě jako předseda spolku Alive Cares. Jde o organizaci propojenou s GTS Alive Group, která si klade za cíl pomáhat studentům v oblasti duševního zdraví a zvyšovat informovanost v této oblasti.

Zdroj informací

GTS Alive s.r.o. a NejBusiness.cz

Datum

7. listopadu 2022

Sociální sítě NejBusiness.cz

Doporučujeme

Přihlášení

Přihlášení
E-mail:
Heslo:

Reklama

Page generated in 1.2877 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál